Dienas Bizness

 • 30 ceturtdiena,
  marts

  Nanija, Ilgmārs

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8618

  USD: 1.0737

Ekonomika

Sniegputenis ASV paralizē satiksmi un lidostu  3

Sniegputeņa dēļ ASV Kolorādo štatā slēgta lidosta un lielākie autoceļi, paralizējot satiksmi, ziņo CNN. Sniegputenis skāris arī Nebrasku, Kanzasu un Ņūmeksiku, veidojot līdz pat pēdu (30,48 cm) biezu sniega kārtu.

Trešdien slēgta Kolorādo štata galvaspilsētas Denveras starptautiskā lidosta, un paredzams, ka tā darbu varētu atsākt tikai ceturtdien vakarā. Rezultātā atcelti vairāk kā tūkstots lidojumi un aptuveni trīs tūkstoši cilvēku bijuši spiesti palikt lidostā. Pārpildītajā lidostā cilvēki sēž uz beņķiem, grīdas, kā arī stāv garās rindās, cenšoties veikt jaunas aviobiļešu rezervācijas. "Es cenšos rezervēt biļeti jaunam lidojumam, tādēļ iespējams lidostā pavadīšu nakti," trešdien sacījis kāds no lidostā esošajiem cilvēkiem. Viņš esot iecerējis apciemot radiniekus Origonā, lai kopīgi nosvinētu svētkus.

Denverā prognozētais sniega segas biezums ir 20 collas (2,54 cm), Denveras rietumos sniega biezums varētu sasniegt pat divas pēdas, bet tālāk ziemeļos - divas līdz trīs pēdas.

"Es paņemšu savu datoru, parunāšu ar priekšnieku un došos atpakaļ uz mājām," stāstījusi kāda amerikāniete, kura bija ceļā uz darbu Denverā, piebilstot, ka viņa neriskēšot "iesprūst" Denverā.

Jaunākās ziņas kategorijā

Lux Express starptautiskajos maršrutos kursēs jauni autobusi

Lux Express starptautiskajos maršrutos kursēs jauni autobusi

Igaunijas starptautisko pārvadājumu grupa Lux Express iegādājusies sešus jaunākās paaudzes Scania Irizar autobusus, kuri tiks izmantoti, lai apkalpotu pasažierus maršrutos Tallina-Rīga un Tallina-Pēterburga. Jaunie autobusi pasažierus...

Reklāma