Dienas Bizness

 • 29 ceturtdiena,
  septembris

  Miķelis, Mikus, Miks, Mihails

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8621

  USD: 1.1225

Ražošana

Sniegputenis ASV paralizē satiksmi un lidostu  3

Sniegputeņa dēļ ASV Kolorādo štatā slēgta lidosta un lielākie autoceļi, paralizējot satiksmi, ziņo CNN. Sniegputenis skāris arī Nebrasku, Kanzasu un Ņūmeksiku, veidojot līdz pat pēdu (30,48 cm) biezu sniega kārtu.

Trešdien slēgta Kolorādo štata galvaspilsētas Denveras starptautiskā lidosta, un paredzams, ka tā darbu varētu atsākt tikai ceturtdien vakarā. Rezultātā atcelti vairāk kā tūkstots lidojumi un aptuveni trīs tūkstoši cilvēku bijuši spiesti palikt lidostā. Pārpildītajā lidostā cilvēki sēž uz beņķiem, grīdas, kā arī stāv garās rindās, cenšoties veikt jaunas aviobiļešu rezervācijas. "Es cenšos rezervēt biļeti jaunam lidojumam, tādēļ iespējams lidostā pavadīšu nakti," trešdien sacījis kāds no lidostā esošajiem cilvēkiem. Viņš esot iecerējis apciemot radiniekus Origonā, lai kopīgi nosvinētu svētkus.

Denverā prognozētais sniega segas biezums ir 20 collas (2,54 cm), Denveras rietumos sniega biezums varētu sasniegt pat divas pēdas, bet tālāk ziemeļos - divas līdz trīs pēdas.

"Es paņemšu savu datoru, parunāšu ar priekšnieku un došos atpakaļ uz mājām," stāstījusi kāda amerikāniete, kura bija ceļā uz darbu Denverā, piebilstot, ka viņa neriskēšot "iesprūst" Denverā.

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Bombardier Rīgā prezentē jauno CS300 lidmašīnu

FOTO: Bombardier Rīgā prezentē jauno CS300 lidmašīnu    5

Latvijas lidsabiedrība airBaltic vēl šogad no Kanādas uzņēmuma Bombardier saņems pirmās divas jaunās CS300 lidmašīnas, prezentējot jauno CS300 lidmašīnas modeli, šodien Rīgā sacīja Bombardier viceprezidents Robs Devārs. Pirmo jauno...

Reklāma