Sniegputeņa dēļ ASV Kolorādo štatā slēgta lidosta un lielākie autoceļi, paralizējot satiksmi, ziņo CNN. Sniegputenis skāris arī Nebrasku, Kanzasu un Ņūmeksiku, veidojot līdz pat pēdu (30,48 cm) biezu sniega kārtu.

Trešdien slēgta Kolorādo štata galvaspilsētas Denveras starptautiskā lidosta, un paredzams, ka tā darbu varētu atsākt tikai ceturtdien vakarā. Rezultātā atcelti vairāk kā tūkstots lidojumi un aptuveni trīs tūkstoši cilvēku bijuši spiesti palikt lidostā. Pārpildītajā lidostā cilvēki sēž uz beņķiem, grīdas, kā arī stāv garās rindās, cenšoties veikt jaunas aviobiļešu rezervācijas. "Es cenšos rezervēt biļeti jaunam lidojumam, tādēļ iespējams lidostā pavadīšu nakti," trešdien sacījis kāds no lidostā esošajiem cilvēkiem. Viņš esot iecerējis apciemot radiniekus Origonā, lai kopīgi nosvinētu svētkus.

Denverā prognozētais sniega segas biezums ir 20 collas (2,54 cm), Denveras rietumos sniega biezums varētu sasniegt pat divas pēdas, bet tālāk ziemeļos - divas līdz trīs pēdas.

"Es paņemšu savu datoru, parunāšu ar priekšnieku un došos atpakaļ uz mājām," stāstījusi kāda amerikāniete, kura bija ceļā uz darbu Denverā, piebilstot, ka viņa neriskēšot "iesprūst" Denverā.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra