Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  oktobris

  Amanda, Kaiva, Amanta

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8900

  USD: 1.0872

Ražošana

Sniegs var kavēt pasta piegādi

Šodien visā Latvijas teritorijā sniega dēļ pasta piegāde var kavēties. Visā Latvijā pēdējās nedēļas laikā sniega daudzums regulāri pieaug un pastnieku darbs ir apgrūtināts.

Pasta piegāde ir kavēta arī lielākajās pilsētās, jo slikto laika apstākļu dēļ šoferi brauc lēnāk. Tā rezultātā ir izveidojušies sastrēgumi un pasta automašīnām ir grūtības pārvietoties, norāda pasta pārstāve Agija Tērauda. Tomēr Latvijas Pasts piegādā korespondenci un abonēto presi visā Latvijas teritorijā uz vietām, kur tas ir iespējams.

Saistītie raksti

Jāpiemin, ka Rīgā turpinās ielu brauktuvju tīrīšana un apstrāde ar pretslīdes materiāliem, informēja Satiksmes departaments. Patlaban prioritāri tiek tīrītas galvaspilsētas maģistrālās ielas, pa kurām kursē sabiedriskais transports. Darbos šobrīd iesaistīta 31 tehnikas vienība.

Meteoroloģijas dienestu laika prognozes liecina, ka Rīgā sniegs gaidāms arī svētku brīvdienās. Ielu un tiltu tīrīšanas uzņēmumi galvaspilsētā arī brīvdienās turpinās strādāt diennakts dežūrrežīmā.

 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma