Dienas Bizness

 • 28 piektdiena,
  aprīlis

  Gundega, Terēze

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8442

  USD: 1.0881

Ekonomika

Sniegs var kavēt pasta piegādi

Šodien visā Latvijas teritorijā sniega dēļ pasta piegāde var kavēties. Visā Latvijā pēdējās nedēļas laikā sniega daudzums regulāri pieaug un pastnieku darbs ir apgrūtināts.

Pasta piegāde ir kavēta arī lielākajās pilsētās, jo slikto laika apstākļu dēļ šoferi brauc lēnāk. Tā rezultātā ir izveidojušies sastrēgumi un pasta automašīnām ir grūtības pārvietoties, norāda pasta pārstāve Agija Tērauda. Tomēr Latvijas Pasts piegādā korespondenci un abonēto presi visā Latvijas teritorijā uz vietām, kur tas ir iespējams.

Jāpiemin, ka Rīgā turpinās ielu brauktuvju tīrīšana un apstrāde ar pretslīdes materiāliem, informēja Satiksmes departaments. Patlaban prioritāri tiek tīrītas galvaspilsētas maģistrālās ielas, pa kurām kursē sabiedriskais transports. Darbos šobrīd iesaistīta 31 tehnikas vienība.

Meteoroloģijas dienestu laika prognozes liecina, ka Rīgā sniegs gaidāms arī svētku brīvdienās. Ielu un tiltu tīrīšanas uzņēmumi galvaspilsētā arī brīvdienās turpinās strādāt diennakts dežūrrežīmā.

 

Saistītie raksti

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  18

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma