Dienas Bizness

 • 23 svētdiena,
  aprīlis

  Jurģis, Juris, Georgs

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8372

  USD: 1.0698

Ekonomika

Ritvars Skuja, Dienas Mediji

Sola līdz Jāņiem likvidēt visas bedres  6

Visas bedres uz galvenajiem autoceļiem Latvijas Valsts ceļi sola aizlāpīt līdz Jāņiem.  

Šogad martā bijuši gandrīz divreiz vairāk ceļu satiksmes negadījumi kā pērn attiecīgajā laika posmā, liecina AAS Balta apkopotā KASKO atlīdzību pieteikumu statistika.

«Šogad visbiežāk pieteiktie KASKO atlīdzības iemesli ir pārsistas riepas un disku bojājumi. Retos gadījumos trieciens no iebraukšanas bedrē ir tik liels, ka bojājumi nodarīti arī automašīnas balstiekārtai. Kā likums pavasara bedrēs cieš automobiļi ar zema profila riepām, kas tik labi neamortizē triecienu. Jāatzīst, ka lielākai daļai autovadītāju zaudējumus rada nevērīga braukšanas stila sekas,» stāsta AAS Balta atlīdzību direktora vietnieks Ingus Savickis.

«Šogad plānojam salabot 700 tūkstošus kvadrātmetru bedru. Paredzams, ka līdz jūnija beigām tiks aizlāpītas pilnīgi visas bedres,» sola Daiga Mežapuķe, LVC sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja. Drošas Braukšanas Skola (DBS), AAS Balta, SIA Latvija Statoil un Latvijas Valsts Ceļi (LVC) apkopojuši piecas bīstamākās situācijas uz ceļa un atgādinājumus drošai braukšanai pavasarī. Visbiežāk bīstamas situācijas rodas neatbilstoša braukšanas ātruma un stila izvēles, kā arī mainīgu laika apstākļu dēļ. Par bīstamiem ceļu posmiem ārpus apdzīvotām vietām var ziņot, zvanot pa bezmaksas tālruni 65 025 555.

Saistītie raksti

Jaunākās ziņas kategorijā

Valdība liek šķēršļus tranzītam

Valdība liek šķēršļus tranzītam  11

Uz nacionālās drošības riskiem baltītais valdības liegums Ventspils brīvostai piedalīties Nord Stream 2 projektā atstāj komersantus neziņā «Valdības lēmumi ir saistoši visām fiziskajām un juridiskajām personām Latvijā,»...

Reklāma