Dienas Bizness

 • 10 sestdiena,
  decembris

  Guna, Judīte

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8394

  USD: 1.0559

Ražošana

Vitālijs Stīpnieks, Dienas Mediji

Šorīt tehnisku iemeslu dēļ uz zemes palikusi airBaltic lidmašīna  7

Db.lv lasītājs, kuram šorīt bija jālido uz apmācībām Stokholmā, atgriezies no Rīgas lidostas tā arī nekur neaizlidojis. Reiss ticis atcelts, jo airBaltic lidmašīnai radušās tehniskas problēmas.

airBaltic
pārstāvis Jānis Vanags db.lv aptiprināja, ka lidmašīnai radušās tehniskas problēmas, taču sīkāku informāciju par to, kādas tieši likstas piemeklējušas lidmašīnu, nesniedza. Viņš sacīja, ka svarīgākais esot drošība. «Otrkārt, ja lidojumu nevar izpildīt, svarīgākais ir tas, kā aviokompānija rūpējas par pasažieriem,» sacīja J. Vanags.

«Atvainojamies pasažieriem par reisa Bt 101 atcelšanu tehnisku iemeslu dēļ, airBaltic prioritāte bija parūpēties par pasažieriem, kam airBaltic par saviem līdzekļiem iegādājās alternatīvas biļetes un piedāvāja kompensācijas,» akcentēja J. Vanags.

Šī nav pirmā reize, kad kādai no airBaltic lidmašīnām radušās tehniskas problēmas. Piemēram, šā gada maija beigās airBaltic lidmašīnai šasijas dēļ radās problēmas ar nosēšanos, un lidostā Rīga tādēļ tika izsludināta trauksme. Lidmašīnai galu galā izdevās veiksmīgi nosēsties.

Jaunākās ziņas kategorijā

Lietuvas autopārvadātāji Rietumeiropā veido atpūtas centrus saviem šoferiem

Lietuvas lielākās starptautisko autokravu pārvadājumu kompānijas sākušas Rietumeiropā veidot atpūtas centrus saviem šoferiem, ņemot vērā vietu trūkumu publiskajos stāvlaukumos un stingrākās prasības, kas izvirzītas attiecībā uz...

Reklāma