Dienas Bizness

 • 23 svētdiena,
  aprīlis

  Jurģis, Juris, Georgs

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8372

  USD: 1.0698

Ekonomika

Vitālijs Stīpnieks, Dienas Mediji

Šorīt tehnisku iemeslu dēļ uz zemes palikusi airBaltic lidmašīna  7

Db.lv lasītājs, kuram šorīt bija jālido uz apmācībām Stokholmā, atgriezies no Rīgas lidostas tā arī nekur neaizlidojis. Reiss ticis atcelts, jo airBaltic lidmašīnai radušās tehniskas problēmas.

airBaltic
pārstāvis Jānis Vanags db.lv aptiprināja, ka lidmašīnai radušās tehniskas problēmas, taču sīkāku informāciju par to, kādas tieši likstas piemeklējušas lidmašīnu, nesniedza. Viņš sacīja, ka svarīgākais esot drošība. «Otrkārt, ja lidojumu nevar izpildīt, svarīgākais ir tas, kā aviokompānija rūpējas par pasažieriem,» sacīja J. Vanags.

«Atvainojamies pasažieriem par reisa Bt 101 atcelšanu tehnisku iemeslu dēļ, airBaltic prioritāte bija parūpēties par pasažieriem, kam airBaltic par saviem līdzekļiem iegādājās alternatīvas biļetes un piedāvāja kompensācijas,» akcentēja J. Vanags.

Šī nav pirmā reize, kad kādai no airBaltic lidmašīnām radušās tehniskas problēmas. Piemēram, šā gada maija beigās airBaltic lidmašīnai šasijas dēļ radās problēmas ar nosēšanos, un lidostā Rīga tādēļ tika izsludināta trauksme. Lidmašīnai galu galā izdevās veiksmīgi nosēsties.

Jaunākās ziņas kategorijā

Valdība liek šķēršļus tranzītam

Valdība liek šķēršļus tranzītam  11

Uz nacionālās drošības riskiem baltītais valdības liegums Ventspils brīvostai piedalīties Nord Stream 2 projektā atstāj komersantus neziņā «Valdības lēmumi ir saistoši visām fiziskajām un juridiskajām personām Latvijā,»...

Reklāma