Dienas Bizness

 • 22 svētdiena,
  janvāris

  Austris

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8660

  USD: 1.0632

Ražošana

Spānijas lielākā aviokompānija raugās uz Rīgu  5

Spānijas lielākā aviokompānija apsver iespēju sākt darbību Rīgā, šodien, 12.decembrī, ziņo laikraksts Diena.

Spānijas lielākās aviokompānijas Iberia Group ienākšana Latvijā varētu paplašināt ceļotāju iespējas, tomēr cenu kritumu eksperti neprognozē, norāda laikraksts.

Iberia apsver iespēju sākt darbību Rīgas lidostā un atvērt jaunus maršrutus uz Madridi vai Barselonu, tiek izskatīti arī citi galamērķi Pireneju pussalas spāniski runājošajā daļā. Eksperti uzsvēruši Iberia labi attīstīto lidojumu tīklu uz Dienvidu un Centrālamerikas valstīm.

A/s Starptautiskā lidosta Rīga viceprezidents Jānis Baļķens laikrakstam atzinis - lidostas vadība pārrunā iespējamo sadarbību, taču pagaidām par Iberia plāniem Rīgā runāt ir pāragri. "Konkrētas vienošanās nav panāktas, taču veiksmes gadījumā Iberia Latvijas tirgū varētu ienākt nākamā gada jūnijā vai jūlijā, kad Spānijas iedzīvotāji pārāk lielā karstuma dēļ cenšas pamest savu valsti."

 

Jaunākās ziņas kategorijā

airBaltic plāno ieviest 10 papildu maršrutus

Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2016. gadā pasažiera pārvadājuma skaitu palielināja par 10%  un 2017. gadā pieejamo biļešu skaitu plāno palielināt par 16%, tādējādi uzlabojot savienojumus ar Eiropu, Skandināviju, Krieviju, NVS un Tuvo...

Reklāma