Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  oktobris

  Beāte, Beatrise

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8900

  USD: 1.0872

Ražošana

SSI Schäfer pārņem A/s Handler

Loģistikas pakalpojumu sniedzējs SSI Schäfer pārņems vertikālo noliktavas pacēlāju ražotāju A/s Handler, db.lv pavēstīja SSI Schäfter oficiālie pārstāvji Latvijā SIA SNS Nodaļa.

A/s Handler ir nozīmīgs noliktavas pacēlāju ražotājs Skandināvijas valstīs. Līdz ar Dānijas uzņēmuma pievienošanu, SSI Schäfer kļūs par komplekso intraloģistikas risinājumu piedāvātāju.

SSI Schäfer grupa paredz, ka pateicoties jaunas pievienotās vērtības radīšanai tā nodrošinās tālāku ražošanas, pārdošanas, projektu vadības, kā arī klientu apkalpošanas un atbalsta attīstību.
 
SSI Schäfer ir viens no pasaules vadošajiem pakalpojumu sniedzējiem noliktavu un loģistikas sistēmu jomā. Piedāvāto pakalpojumu klāstā ir iekļauta gan noliktavas iekārtošanas koncepcijas izstrādāšana, gan arī kompleksu loģistikas projektu īstenošana.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma