Dienas Bizness

 • 29 trešdiena,
  marts

  Aldonis, Agija

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8646

  USD: 1.0859

Ekonomika

Stepanova pārstāvis: Gaiļa izteikumi ir zemiski un meli

Bijušās Latvijas Kuģniecības amatpersonas – Oļegs Stepanovs un Valērijs Godunovs kuģniecības padomes priekšsēdētāja Māra Gaiļa izteikumus saistībā ar kuģniecības pārstāvja Venta Kodola nāves iemesliem nodēvē par zemiskiem un meliem.

 «Pirmkārt, izsakām līdzjūtību Venta Kodola tuviniekiem. Otrkārt, paužam patiesu nožēlu, ka Kuģniecības vadība ciniski izmanto traģisko gadījumu, lai turpinātu apmelošanas kampaņu –  M. Gaiļa pieminētā krimināllietā nav nevienas apsūdzētas personas,» uzsvēra O. Stepanova un V. Godunova preses pārstāvis Aleksandrs Niklass, piebilstot, ka M. Gaiļa izteikumi ir zemiski, nožēlojami un meli.

 

Db jau vēstīja, ka šodien mīklainos apstākļos gājis bojā Latvijas Kuģniecības pilnvarotais pārstāvis liela mēroga krāpšanas krimināllietas izmeklēšanā Vents Kodols.

 

Latvijas kuģniecība sagatavojusi iesniegumu Valsts policijai, norādot uz iespēju, ka izkrāpšanā vainojamās personas mēģinājušas ietekmēt Venta Kodola darbību vai bijušas ieinteresētas viņa bojāejā.

 

Pēc LK sniegtās informācijas, kriminālprocesā aizdomās turamo statuss šajā krāpšanas lietā pašlaik piemērots vairākiem bijušajiem LK atbildīgajiem darbiniekiem - Valērijam Godunovam, Oļegam Stepanovam, Alvim Akmenim un Aivaram Enkuzenam.

 

 

Saistītie raksti

Komentāri

Reklāma