Šogad vienpadsmit mēnešos Latvijā reģistrētas 18 302 jaunas automašīnas, kas ir par 39.5% mazāk nekā pērn, kad šajā laikā tika piereģistrētas 30 244 automašīnas.

 2007.g. līdz 30. novembrim2008.g. līdz 30. novembrim+/-%
1TOYOTA36802249-1431-38,9
2VW24502005-445-18,2
3ŠKODA25191437-1082-43,0
4HONDA24281016-1412-58,2
5HYUNDAI18441015-829-45,0
6MAZDA1007900-107-10,6
7MITSUBISHI1734874-860-49,6
8FORD1525857-668-43,8
9OPEL1396850-546-39,1
10RENAULT1150721-429-37,3
11BMW882701-181-20,5
12CITROEN1162675-487-41,9
13NISSAN645633-12-1,9
14KIA802527-275-34,3
15MERCEDES BENZ878490-388-44,2
16LADA31746815147,6
17AUDI633353-280-44,2
18

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra