Dienas Bizness

 • 28 piektdiena,
  oktobris

  Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8916

  USD: 1.0927

Ražošana

Streiks Grieķijā liek atkārtoti atcelt airBaltic reisu

Grieķijas aviodispečeru dienesti nespēj apkalpot visus reisus pēc notikušā streika, tāpēc Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic ir spiesta arī šodien, 23.septembrī, atcelt reisu uz/no Atēnām.

airBaltic izsaka nožēlu par neērtībām, kas radušās pasažieriem ceļojumu plānu izmaiņu dēļ. Kompānija ir gatava sniegt iespējamo palīdzību pasažieriem un piedāvāt alternatīvas ieplānotajam lidojumam, informē airBaltic pārstāvis Jānis Vanags.

Saistītie raksti

DB jau rakstīja, ka parādu krīzes nomocītā Grieķija 21.septembrī pieņēma jaunus taupības pasākumus, lai spētu nodrošināt starptautiskās finanšu palīdzības saņemšanu, vēstīja BBC. Valsti pārņēmis streiks, un saistībā ar to reisu uz Atēnām atcēla arī airBaltic.

Protestējot pret jaunajiem valdības taupības pasākumiem, valstī tika sākts 24 stundu streiks. Streiko sabiedriskā transporta darbinieki un taksometru vadītāji. Tāpat uz četrām stundām darbu plānoja pārtraukt gaisa satiksmes kontrolieri. Jau iepriekš vēstīts, ka Grieķijas aizdevēji piedraudējuši neizmaksāt valstij nākamo palīdzības kārtu, ja vien Atēnas apņēmīgāk neieviesīs nepieciešamās reformas. Bez starptautiskās palīdzības valstij nauda varētu beigties jau oktobrī.
 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai  4

VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) Siguldā izveidojis pirmo regulējamo gājēju pāreju pār sliežu ceļiem Latvijā, kas aprīkota ar luksoforu un skaņas signālu. Edvīns Bērziņš, LDz prezidents, skaidro: «Šā gada laikā esam apzinājuši visas gājēju...

Reklāma