Dienas Bizness

 • 20 piektdiena,
  janvāris

  Oļģerts, Orests, Aļģirds, Aļģis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8660

  USD: 1.0632

Ražošana

Strītreisa sacīkstes Rīgā kārtējo reizi beidzas ar nāvi  1

Trešais zināmais bojāgājušais dažu mēnešu laikā — tāda ir bēdīgi slavenās Rencēnu ielas jeb vienkārši Trubu šīgada statistika. Vieta pie lielajām siltumcaurulēm Lubānas ielas galā ir labi zināma gan nelegālo nakts autosacīkšu jeb strītreisa cienītājiem, gan ceļu policijai, jo strītreisi tur tiekot rīkoti regulāri, ziņo laikraksts Diena.

Pēdējās sacīkstes, kas notika nedēļas nogalē, beidzās traģiski — kāds 22 gadus vecs puisis ar motociklu sabrauca savu vienaudzi, kurš mira, nesagaidījis ātro palīdzību.

Kā Dienai stāstījusi Rīgas galvenās policijas pārvaldes preses un sabiedrisko attiecību sektora vadītāja Sigita Pildava, sestdien ap pulksten 23 1985.gadā dzimis vīrietis ar motociklu Suzuki mēģināja izbraukt starp divām automašīnām, kas gatavojās sākt ātruma dueli taisnā posmā. Motociklists neesot pamanījis, ka starp mašīnām stāv puisis, kam bija jādod starts, un uztriecās tam virsū.

Jaunākās ziņas kategorijā

airBaltic plāno ieviest 10 papildu maršrutus

Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2016. gadā pasažiera pārvadājuma skaitu palielināja par 10%  un 2017. gadā pieejamo biļešu skaitu plāno palielināt par 16%, tādējādi uzlabojot savienojumus ar Eiropu, Skandināviju, Krieviju, NVS un Tuvo...

Reklāma