Dienas Bizness

 • 25 svētdiena,
  septembris

  Rodrigo, Rauls

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8644

  USD: 1.1214

Ražošana

Studentiem piešķir atlaides braukšanai sabiedriskajā transportā  1

Ministru kabinets, grozot formulējumu, ir paplašinājis to studentu loku, kam Rīgas sabiedriskajā transportā pienākas 50% atlaide, db.lv informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa. Tagad šīs atlaides var izmantot ne tikai dienas nodaļas studenti, bet gan visi pilna laika studenti. Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas priekšsēdētājs Andrejs Požarnovs (TB/LNNK) ir uzdevis Satiksmes departamentam sagatavot un iesniegt izskatīšanai nākamajā komitejas sēdē grozījumus attiecīgajos Rīgas domes saistošajos noteikumos, kuros šobrīd vēl ir palicis formulējums "dienas nodaļas students".

Pašvaldības SIA "Rīgas Satiksme" jau ir sākusi izsniegt braukšanas dokumentus atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem.

A.Požarnovs kopumā pozitīvi vērtē to, ka valdība ir paplašinājusi to personu loku, kas galvaspilsētas sabiedrisko transportu var izmantot par samazinātu maksu, tomēr norāda: "Ja reiz to ir izdarījis Ministru kabinets ar savu lēmumu, būtu loģiski, ja tas parūpētos arī par sava lēmuma finansiālo nodrošinājumu. Uzskatu, ka valdībai būtu jāpiešķir "Rīgas Satiksmei" attiecīga dotācija, lai lieki neapgrūtinātu Rīgas pilsētas budžetu un nesaasinātu tarifu jautājumu."

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

Zemo izmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā Wizz Air kopā ar Airbus piektdien Budapeštas lidostā iepazīstināja ar Airbus lidmašīnu A321neo un uzsāka testēšanas turneju WIZZ pilotiem, informē Wizz Air. Kopš pirmā lidojuma...

Reklāma