Dienas Bizness

 • 24 pirmdiena,
  oktobris

  Renāte, Modrīte, Mudrīte

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8932

  USD: 1.0886

Ražošana

Ingūna Sudraba

Foto: Evija Trifanova, LETA

Sudraba: airBaltic pārvaldība ir valsts pārvaldības mikromodelis  6

Pēdējā laika notikumi, kas saistās ar nacionālo lidsabiedrību airBaltic, atspoguļo to, kā strādā Latvijas pārvaldība – bezatbildīgi un ar īstermiņa domāšanu, kritizējot airBaltic pārvaldību, norāda valsts kontroliere Ingūna Sudraba LNT raidījumā 900 sekundes.

Valsts kontroliere norāda, ka viņai nav īsti saprotams, kā jāvada bizness, lai iedzīvotos tik lielās finanšu problēmās, kādas patlaban ir airBaltic. Sudraba uzskata, ka tās ir bezatbildības un īstermiņa domāšanas sekas, piedēvējot šīs pašas īpašības Latvijas valsts pārvaldībai.

airBaltic pārvaldība ir Latvijas pārvaldības mikromodelis, tā I. Sudraba.

Saistītie raksti

Jau ziņots, ka vienošanās par nacionālās aviokompānijas airBaltic turpmāko finansējumu un pārvaldību starp valdību, mazākuma akcionāru Baltijas aviācijas sistēmas (BAS) un lielākajiem kreditoriem principiāli ir saskaņota. Vēl tiek veikta atsevišķu normu precizēšana ar Finanšu ministriju un Valsts kanceleju, informē Satiksmes ministrija. Paredzams, ka satiksmes ministrs lūgs vienošanās galīgo redakciju iekļaut apstiprināšanai pirmdienas Ministru Kabineta ārkārtas sēdē.

Pēc tam to var nekavējoties parakstīt un sākt īstenot, svarīgākos lēmumus – padomes ievēlēšanu, statūtu grozījumus, finansēšanas jautājumus, u.c., pieņemot jau otrdien paredzētajā airBaltic akcionāru sapulcē.

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Bombardier izrāda AirBaltic CS300 lidmašīnu

FOTO: Bombardier izrāda AirBaltic CS300 lidmašīnu  1

Tas būs liels notikums, jo pasaulei tiks prezentēts pirmais komerciālais CS300 lidaparāts jaunajā AirBaltic krāsojumā, pirms pasākuma Db.lv norādīja AirBaltic padomes loceklis Kaspars Briškens. Pēc viņa teiktā, tas nozīmē, ka samērā īsā...

Reklāma