Dienas Bizness

 • 25 svētdiena,
  septembris

  Rodrigo, Rauls

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8644

  USD: 1.1214

Ražošana

SuperLada nonāks uz ielām  13

Kompānija AvtoVAZ nolēmusi novembrī prezentēt galējo variantu savai jaunajai automašīnai - Lada C, ziņo NEWSru.

Ar šādu paziņojumu intervijā Vestji-24 nāca klajā AvtoVAZ prezidents Boris Aļešins.

Šo automašīnu AvtoVAZ izstrādāja kopā ar Kanādas kompāniju Magna. Magnas klientu lokā ir tādi automašīnu giganti kā General Motors, BMW, DaimlerChrysler un citi.

Pavasarī tika parakstīta vienošanās starp AvtoVAZ un Magna par sērijveida modeli Lada C. Kā raksta NEWSru, tad pēc vienošanās, kompānija Magna apņēmās atlasīt detaļu piegādātājus tā, lai beigu produkts maksātu robežās no 10 000 līdz 12 000 USD.

Mašīnas tiks ražotas jaunizbūvētajā rūpnīcā Toljati. Sākumā kompānija plāno saražot 220 000 automašīnu gadā. Lai sasniegtu šādus ražošanas apjomus pirmajā gadā kompānija aprēķinājusi, ka būs nepieciešamas 1,5 miljardus USD lielas investīcijas.

Interesants ir fakts, ka daudzi eksperti, kad pirmo reizi tika prezentēta Ladas jaunā automašīna, uzreiz pateica, ka šis auto paliks tikai un vienīgi kā konceptauto, jo nevarēs piesaistīt investīcijas.

picturegallery.db984c71-46f2-42a9-895a-52a6f3758333

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

Zemo izmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā Wizz Air kopā ar Airbus piektdien Budapeštas lidostā iepazīstināja ar Airbus lidmašīnu A321neo un uzsāka testēšanas turneju WIZZ pilotiem, informē Wizz Air. Kopš pirmā lidojuma...

Reklāma