Dienas Bizness

 • 29 ceturtdiena,
  septembris

  Miķelis, Mikus, Miks, Mihails

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8621

  USD: 1.1225

Ražošana

Taksists apzog zviedru hokejistu  3

Pirms pāris dienām konstatēts kārtējais gadījums, kad taksometra šoferis aplaupa Rīgas viesi, šoreiz – Kontinentālās Hokeja Līgas viesspēlētāju no Zviedrijas, atsaucoties uz Zviedrijas laikrakstu Aftonbladet, informē SIA BalticTAXI līdzīpašnieks Bertolts Fliks.

Taksometru pakalpojuma sniedzējs SIA BalticTAXI ar atklātu vēstuli ir vērsušies pie Rīgas pilsētas Domes amatpersonām un Rīgas Pašvaldības policijas ar aicinājumu aktīvi rīkoties, lai izskaustu bandītismu un nelikumības taksometru pārvadājumu nozarē Rīgā.

«Kā vienu no efektīvākajiem risinājumiem iesakām taksometru šoferu licencēšanas ieviešanu darbam Rīgas pilsētā, līdzīgi kā tas ir daudzās citās atbildīgās nozarēs - medicīnā, aviācijā, citos transporta pakalpojumos,» tā B. Fliks. Viņaprāt, viens no būtiskiem risinājumiem ir taksometros ieviest tādus skaitītājus, ar kuriem nevar izdarīt nekādas manipulācijas, lai sagrozītu tarifus, tādējādi maldinot klientus un no tiem pieprasot nepamatoti paaugstinātu cenu par pakalpojumu. Būtu jāpārtrauc lietot skaitītājus, kuri nenodrošina čeku izdruku par braucienu, neuzrādot nobraukumu, tarifu un citu būtisku informāciju.

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Bombardier Rīgā prezentē jauno CS300 lidmašīnu

FOTO: Bombardier Rīgā prezentē jauno CS300 lidmašīnu    5

Latvijas lidsabiedrība airBaltic vēl šogad no Kanādas uzņēmuma Bombardier saņems pirmās divas jaunās CS300 lidmašīnas, prezentējot jauno CS300 lidmašīnas modeli, šodien Rīgā sacīja Bombardier viceprezidents Robs Devārs. Pirmo jauno...

Reklāma