Dienas Bizness

 • 24 pirmdiena,
  aprīlis

  Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8483

  USD: 1.0848

Ekonomika

Taksists apzog zviedru hokejistu  3

Pirms pāris dienām konstatēts kārtējais gadījums, kad taksometra šoferis aplaupa Rīgas viesi, šoreiz – Kontinentālās Hokeja Līgas viesspēlētāju no Zviedrijas, atsaucoties uz Zviedrijas laikrakstu Aftonbladet, informē SIA BalticTAXI līdzīpašnieks Bertolts Fliks.

Taksometru pakalpojuma sniedzējs SIA BalticTAXI ar atklātu vēstuli ir vērsušies pie Rīgas pilsētas Domes amatpersonām un Rīgas Pašvaldības policijas ar aicinājumu aktīvi rīkoties, lai izskaustu bandītismu un nelikumības taksometru pārvadājumu nozarē Rīgā.

«Kā vienu no efektīvākajiem risinājumiem iesakām taksometru šoferu licencēšanas ieviešanu darbam Rīgas pilsētā, līdzīgi kā tas ir daudzās citās atbildīgās nozarēs - medicīnā, aviācijā, citos transporta pakalpojumos,» tā B. Fliks. Viņaprāt, viens no būtiskiem risinājumiem ir taksometros ieviest tādus skaitītājus, ar kuriem nevar izdarīt nekādas manipulācijas, lai sagrozītu tarifus, tādējādi maldinot klientus un no tiem pieprasot nepamatoti paaugstinātu cenu par pakalpojumu. Būtu jāpārtrauc lietot skaitītājus, kuri nenodrošina čeku izdruku par braucienu, neuzrādot nobraukumu, tarifu un citu būtisku informāciju.

Jaunākās ziņas kategorijā

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Latvijas lidsabiedrība airBaltic kopā ar tūroperatoru Tez Tour Latvija uzsāk pasaulē pirmos čarterlidojumus ar Bombardier CS300 lidmašīnu, informē aviosabiedrībā. Vasaras sezonā čarterlidojumi savienos Rīgu ar Antāliju, Heraklionu,...

Reklāma