Dienas Bizness

 • 27 otrdiena,
  septembris

  Ādolfs, Ilgonis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8709

  USD: 1.1262

Ražošana

Taksometru tirgus šogad zaudēs 40 līdz 60% apjoma  7

Taksometru tirgus Rīgā šogad zaudēs aptuveni 40 līdz 60% sava apjoma, sasniedzot aptuveni 1.5 līdz 2 miljonus latu. Par to liecina Rīgā strādājošo taksometru kompāniju aplēses.

(Foto: Vitālijs Stīpnieks, Db)(Foto: Vitālijs Stīpnieks, Db)Kompāniju pārstāvji uzsver, ka ir grūti precīzi noteikt taksometru tirgus apjomu naudas izteiksmē Rīgā – galvenokārt tāpēc, ka ir liels tirgus spēlētāju skaits. «Kritums ir milzīgs, kas, protams, vistiešākajā mērā ir saistīts ar ekonomisko situāciju valstī. Krīze vistiešāk ir skārusi arī iedzīvotāju vidējo slāni, kas ir taksometru biznesa pamatklients,» uzsver Rīga Taxi vadītājs Genādijs Aksjonovs. Viņš gan arī piebilst, ka šai nozarē ir liels izaugsmes potenciāls, piemēram uz pašvaldības pasūtījumu rēķina, jo ārvalstīs aptuveni 30% pašvaldību pārvadājumu veic taksometru, savukārt Latvijā pašvaldības izvēlas uzturēt savus automašīnu un autobusu parkus.

Visu rakstu lasiet laikrakstā Dienas bizness.
Neesi abonents? Piesakies uz 2 nedēļu testa abonementu šeit!
Laikraksta abonentiem elektroniskā versija DB arhīvā.

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Bombardier Rīgā prezentē jauno CS300 lidmašīnu

FOTO: Bombardier Rīgā prezentē jauno CS300 lidmašīnu    1

Latvijas lidsabiedrība airBaltic vēl šogad no Kanādas uzņēmuma Bombardier saņems pirmās divas jaunās CS300 lidmašīnas, prezentējot jauno CS300 lidmašīnas modeli, šodien Rīgā sacīja Bombardier viceprezidents Robs Devārs. Pirmo jauno...

Reklāma