Dienas Bizness

 • 30 svētdiena,
  aprīlis

  Lilija, Liāna

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

Taksometru tirgus šogad zaudēs 40 līdz 60% apjoma  7

Taksometru tirgus Rīgā šogad zaudēs aptuveni 40 līdz 60% sava apjoma, sasniedzot aptuveni 1.5 līdz 2 miljonus latu. Par to liecina Rīgā strādājošo taksometru kompāniju aplēses.

(Foto: Vitālijs Stīpnieks, Db)(Foto: Vitālijs Stīpnieks, Db)Kompāniju pārstāvji uzsver, ka ir grūti precīzi noteikt taksometru tirgus apjomu naudas izteiksmē Rīgā – galvenokārt tāpēc, ka ir liels tirgus spēlētāju skaits. «Kritums ir milzīgs, kas, protams, vistiešākajā mērā ir saistīts ar ekonomisko situāciju valstī. Krīze vistiešāk ir skārusi arī iedzīvotāju vidējo slāni, kas ir taksometru biznesa pamatklients,» uzsver Rīga Taxi vadītājs Genādijs Aksjonovs. Viņš gan arī piebilst, ka šai nozarē ir liels izaugsmes potenciāls, piemēram uz pašvaldības pasūtījumu rēķina, jo ārvalstīs aptuveni 30% pašvaldību pārvadājumu veic taksometru, savukārt Latvijā pašvaldības izvēlas uzturēt savus automašīnu un autobusu parkus.

Visu rakstu lasiet laikrakstā Dienas bizness.
Neesi abonents? Piesakies uz 2 nedēļu testa abonementu šeit!
Laikraksta abonentiem elektroniskā versija DB arhīvā.

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  19

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma