Dienas Bizness

 • 23 svētdiena,
  oktobris

  Daina, Dainis, Dainida

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8932

  USD: 1.0886

Ražošana

Tallinas lidostā pasažieru skaits sarucis par 14,6%

Tallinas lidosta šā gada maijā apkalpojusi 184,2 tūkstošus pasažieru, kas ir par 14,6% mazāk nekā tādā pašā laikā posmā pirms gada, vēsta BBN.

Tajā pašā laikā Tallinas lidostas apkalpoto pasažieru skaits maijā bija lielāks nekā aprīlī, kad tika apkalpots 161,1 tūkstotis pasažieru.

Kopumā šā gada pirmo piecu mēnešu laikā Igaunijas lidostas pasažieru skaits sarucis par 13,2% un bija 721,6 tūkstoši.

Tāpat šā gada maijā, salīdzinot ar aprīli, par 14% samazinājies arī pārvadāto kravu apjoms, savukārt, salīdzinot maijā pārvadāto kravu apjomu (1447 tonnas) ar pērnā gada maiju, tas ir samazinājies par 37%.

Kopumā Tallinas lidosta maijā apkalpoja 3448 lidojumus, kas ir par aptuveni trešdaļu mazāk nekā pirms gada. Gada pirmajos piecos mēnešos lidojumu skaits veidoja 15 208, kas, salīdzinot ar 2012. gada attiecīgo laika posmu, ir kritums par 21,6%.

Iepriekš vēstīts, ka zemo cenu aviokompānija Ryanair 2012./2013. gada ziemas sezonā pamatīgi apcirpusi lidojumus no Tallinas lidostas, atstājot vien maršrutus Tallina-Oslo, Tallina-Milāna un Tallina-Londona. Šā gada vasaras sezonā no Tallinas lidostas Ryanair lido uz desmit galamērķiem, kuros paredzēts pārvadāt 350 tūkstošus īru lidsabiedrības pasažieru.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Lidostas Rīga valdes priekšsēdētāja amatā apstiprina Armandu Jurjevu  2

Satiksmes ministrija kā VAS Starptautiskā lidosta Rīga akcionāra pārstāvis ir devusi piekrišanu padomes lēmumam par lidostas valdes priekšsēdētāja un valdes locekļu ievēlēšanu, informē ministrijas pārstāvji.  Atbilstoš...

Reklāma