Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  oktobris

  Beāte, Beatrise

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8902

  USD: 1.0891

Ražošana

Dienas mediju arhīvs

Tallinas osta joprojām līdere Baltijas valstu reģionā; Rīga - otrajā vietā  2

Tallinas osta pērn uzrādījusi stabilu kravu pieauguma tendenci un pārkrauto kravu apjomu ziņā ir līdere Baltijas valstu reģionā.

Apkopotā statistika liecina, ka Tallinas ostā kravu apjomi pērn pieauguši par 16% un kopumā pārkrauti 36,64 miljoni tonnu kravu.
Otrajā vietā pēc pārkrauto kravu apjomiem ierindojusies Rīgas brīvosta, kur pērn pārkrauti 30,47 miljoni tonnu kravu, kas ir par 2,5% vairāk nekā 2009.gadā.

Saistītie raksti

Trešajā vietā bijusi Klaipēdas osta - pieaugums par 13,7%, pārkrauti 28,47 miljoni tonnu kravu, savukārt Ventspils brīvostā pārkrauts 24,81 miljons tonnu kravu, kas ir par 6,8% mazāk nekā iepriekšējā gadā.

Krievijas jaunajā Ustjlugas ostā, kura tiek uzskatīta par Baltijas valstu galveno konkurentu, pērn 11 mēnešos pārkrauti 10,7 miljoni tonnu, pieaugums bijis 16%, salīdzinot ar iepriekšējo gadu. Sanktpēterburgas ostas apgrozījums 11 mēnešos pieaudzis par 14% - līdz 53,3 miljoniem tonnu.

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma