Šī gada pirmajos deviņos mēnešos no visām lielākajām Baltijas valstu ostām lielākais kravu apgrozījums bijis Tallinas un Klaipēdas ostās, trešajā vietā ierindojās Rīgas Brīvosta, vēsta BBN.

Tallinas ostas kravu apgrozījums šī gada pirmajos deviņos mēnešos pieaudzis par 0,9%, salīdzinot ar attiecīgo periodu pērn, sasniedzot 27,50 tonnas. Septembrī osta apkalpoja 2,65 miljonus tonnu kravu.

Lietuvā Klaipēdas osta deviņos mēnešos apkalpoja 27,4 miljonus tonnu, kas ir 21,8% pieaugums, salīdzinot ar pērnā gada attiecīgo laika posmu. Septembrī Klaipēdas ostā tika apkalpoti 2,9 miljonu kravu.

Rīgas Brīvostā šī gada pirmajos deviņos mēnešos pārkrauti 25,17 miljoni kravu, kas ir par 12,8% vairāk nekā attiecīgajā periodā pērn. Septembrī kravu apgrozījums sasniedza aptuveni 2,6 miljonus tonnu – par 12% vairāk nekā 2010. gadā.

Savukārt Ventspils ostā gada pirmajos deviņos mēnešos apgrozīts 21,1 miljons tonnu, kas ir par 12% vairāk nekā iepriekšējā gadā. Septembrī kravu apgrozījums veidoja 2,2 miljonus tonnu, un tas ir par 43,5% vairāk nekā attiecīgajā mēnesī pirms gada.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra