Dienas Bizness

 • 24 pirmdiena,
  aprīlis

  Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8483

  USD: 1.0848

Ekonomika

Tallink: ar zaudējumiem izdzīvot nevarēsim

Jūras pārvadājumu kompānija Tallink jau ir samazinājusi algas sev un citiem uzņēmumā strādājošiem, taču sarūkošais kravas pārvadājumu apjoms liek uzņēmumam meklēt citas iespējas izdevumu samazināšanai, raksta dv.ee.

Pēc viena no kompānijas vadītāja Keijo Mehtonena teiktā, tagad uzņēmums gatavo izdevumu samazināšanas plānu un septembrī būšot zināms, kurās kategorijās tiks samazināti izdevumi.

Tallink apgrozījums trešajā saimniecības gada ceturksnī samazinājās no 2.94 miljardiem Igaunijas kronu (132 miljoniem latu) līdz 2.75 miljardiem kronu (123 miljoniem latu), bet uzņēmuma zaudējumi pieauguši no 34.2 miljoniem kronu (1.5 miljoniem latu) līdz par 270 miljoniem kronu (12.1 miljoniem latu). «Ir skaidrs, ka ar tādiem zaudējumiem mēs neizdzīvosim,» teicis K. Mehtonens. Pēc viņa vārdiem, tiek meklētas iespējas ne tikai samazināt izdevumus, bet arī papildus nopelnīt.

Savukārt bbn.com ziņo, ka Tallink varētu pārdot dažus no saviem kuģiem, lai palielinātu uzņēmuma ienākumus.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Latvijas lidsabiedrība airBaltic kopā ar tūroperatoru Tez Tour Latvija uzsāk pasaulē pirmos čarterlidojumus ar Bombardier CS300 lidmašīnu, informē aviosabiedrībā. Vasaras sezonā čarterlidojumi savienos Rīgu ar Antāliju, Heraklionu,...

Reklāma