Dienas Bizness

 • 24 pirmdiena,
  oktobris

  Renāte, Modrīte, Mudrīte

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8902

  USD: 1.0891

Ražošana

Foto: Vitālijs Stīpnieks, Dienas Bizness

Tallink atdod uzņēmējiem prāmi  3

Igauņu kuģniecība par iepriecinājumu tūrisma un kravu pārvadājumu nozarēm atjaunos ikdienas satiksmi

Pirms diviem gadiem igauņu kuģniecība AS Tallink Grupp pēkšņi paziņoja, ka pārcels vienu no maršrutā Rīga‒Tallina izmantotajiem prāmjiem ‒ Romantika ‒ uz citu līniju. Prāmja Isabelle atstāšana vientulībā un no tā izrietošā iespēja veikt pārvadājumus divreiz retāk tobrīd sadusmoja transporta kompānijas, un arī tūrisma nozare nebūt nebija par to sajūsmā.

Saistītie raksti

«Tā tās lietas nedara, ja ir vēlēšanās biznesā ilgstoši darboties,» par pēkšņo Tallink paziņojumu pirms diviem gadiem savu sašutumu DB pauda starptautisko transporta un loģistikas pakalpojumu kompānijas SIA Altreks valdes priekšsēdētājs Lauris Fišers. Tagad viņš norāda: «Būsim tikai priecīgi.» Patlaban uzņēmums izmanto arī Klaipēdas, Ventspils un Tallinas ostās pieejamo prāmju satiksmi. Otra prāmja atjaunošana nenoliedzami harmonizēs kravu plūsmu.

Arī SIA Vervo loģistikas departamenta vadītāja Vita Suharevska pauž prieku par gaidāmo ikdienas satiksmes atjaunošanu. Gan viņa, gan citi biznesā iesaistītie atzīmē, ka sestdienās un svētdienās Ventspils nespēj nodrošināt visus braukt gribētājus.

Visu rakstu Tallink atdod Rīgai prāmi lasiet 13. septembra laikrakstā Dienas Bizness.

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Bombardier izrāda AirBaltic CS300 lidmašīnu

FOTO: Bombardier izrāda AirBaltic CS300 lidmašīnu  2

Tas būs liels notikums, jo pasaulei tiks prezentēts pirmais komerciālais CS300 lidaparāts jaunajā AirBaltic krāsojumā, pirms pasākuma Db.lv norādīja AirBaltic padomes loceklis Kaspars Briškens. Pēc viņa teiktā, tas nozīmē, ka samērā īsā...

Reklāma