Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  oktobris

  Amanda, Kaiva, Amanta

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8900

  USD: 1.0872

Ražošana

Tallink atlikusi algu paaugstināšanu uz labākiem laikiem  1

Prāmju kompānija Tallink un Igaunijas neatkarīgo jūrnieku arodbiedrība (EMSA)  panākušas vienošanos, ka ar igauņu karogu kuģojošo kuģu darbinieku algu paaugstināšana atlikta uz 2011. gadu.

Par panāktās vienošanās pamatu kļuvis nosacījums, ka algas pielikumu var gaidīt jūrnieki, kuru darba stāžs ir vairāk nekā četri gadi – viņi saņems algas pielikumu 5 – 10 % apjomā atkarībā no darba stāža, teikts kompānijas paziņojumā.

Kā vēsta novosti.err.ee, šogad iecerētais algas pielikums 9 % apjomā ar igauņu karogu kuģojošo kuģu darbiniekiem atlikts uz 2011. gadu sakarā ar uzņēmuma darbības rādītāju pasliktināšanos un vispārējo ekonomisko krīzi. Vienošanās par algu paaugstināšanu par 6% nākamā gada septembrī pagaidām paliek spēkā. EMSA valdes priekšsēdētāja Kaija Vaska apliecinājusi, ka savstarpējās sarunas ar Tallink nav bijušas vieglas, bet darbiniekus izdevies pārliecināt, ka uzņēmums ir sarežģītā ekonomiskā situācijā un algas šobrīd nav iespējams paaugstināt.

Tallink šā gada augustā Igaunijā jau samazinājis darba algas krasta dienestos strādājošajiem par 5 - 20 %, bet Somijā sākta darbinieku skaita samazināšana krasta dienestu vidū.

Igaunijā Tallink Grupp nodarbina ap 3500 strādājošos, no tiem 2300 strādā uz kuģiem.

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma