Dienas Bizness

 • 23 svētdiena,
  oktobris

  Daina, Dainis, Dainida

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8932

  USD: 1.0886

Ražošana

Tallink būvē jaunu kuģi  1

AS Tallink Grupp piektdien ieliekot ķīli būvētavā Fincantieri Itālijā, uzsākusi jauna Tallink kuģa būvi.

Prāmis sāks kursēt 2008.gadā. Kuģa ledus klase būs 1 A; tā bruto tonnāža – 36 000, Db.lv informēja AS Tallink Latvija mārketinga un produktu attīstības vadītāja Baiba Muceniece.

Jaunais kuģis, kura garums būs 175 m un platums 28 m, uzņems 2 000 pasažierus un transportlīdzekļus 2 000 līnijmetru garumā. Kuģa ātrums būs 29 mezgli.

Jaunākās paaudzes kuģis tiks pabeigts 2008. gadā. Kompānija plāno, ka tas kursēs maršrutā Tallina – Helsinki.

Tallink pirmais jaunākās paaudzes ātrgaitas prāmis Star tiek būvēts kuģu būvētavā Aker Yards Somijā. 2007. gada aprīlī Star sāks kursēt maršrutā Tallina – Helsinki.

AS Tallink Grupp ir vadošā starptautisko jūras pārvadājumu kompānija Baltijas jūrā. Tallink īpašumā ir 21 pasažieru prāmis, tai skaitā kruīzu un ātrgaitas prāmji, kā arī ro-ro tipa kravas kuģi, kas veic regulāru satiksmi 7 dažādos maršrutos starp Igauniju, Zviedriju, Latviju, Somiju un Vāciju.

Jaunākās ziņas kategorijā

Lidostas Rīga valdes priekšsēdētāja amatā apstiprina Armandu Jurjevu  2

Satiksmes ministrija kā VAS Starptautiskā lidosta Rīga akcionāra pārstāvis ir devusi piekrišanu padomes lēmumam par lidostas valdes priekšsēdētāja un valdes locekļu ievēlēšanu, informē ministrijas pārstāvji.  Atbilstoš...

Reklāma