Dienas Bizness

 • 24 pirmdiena,
  aprīlis

  Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8483

  USD: 1.0848

Ekonomika

Tallink Grupp iesaistās takšu biznesā Igaunijā  1

Investīciju uzņēmums AS Infortar sadarbībā ar kuģniecības uzņēmumu AS Tallink Grupp nodibinājis jaunu taksometra pakalpojumu uzņēmumu – Tallink Takso AS. Uzņēmums ar 100 jauniem taksometriem darbību Igaunijā uzsāks nākamā gada sākumā, liecina AS Tallink Latvija sniegtā informācija.

''Ideju par taksometru uzņēmuma dibināšanu radīja ikdienas pieredze - taksometra pakalpojumi ir grūti pieejami un servisa kvalitāte ir salīdzinoši zema,'' stāstījis Tallink Takso AS izpilddirektors Alger Holzmann.

Tallink Takso darbošoties saskaņā ar augstas kvalitātes servisa standartiem, taksometru automašīnas būs vienā krāsā un visiem vadītājiem būs vienāda darba forma. ''Tallinā šobrīd ir vērojams taksometru trūkums un to gaidīšanas laiks noteiktās stundās ir pārāk ilgs. Mēs esam pārliecināti, ka tirgū ir pieprasījums pēc jauna taksometru servisa pakalpojumiem. Mēs pilnīgi noteikti vēlamies uzlabot Tallinas reputāciju tūristu vidū,'' akcentējis A. Holzmann.

AS Infortar pieder 51% AS Tallink Takso akciju, AS Tallink Grupp - 34% AS Tallink Takso akciju un 15% akciju pieder AS Tallink Takso izpildirektoram Alger Holzmann.

Jaunākās ziņas kategorijā

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Latvijas lidsabiedrība airBaltic kopā ar tūroperatoru Tez Tour Latvija uzsāk pasaulē pirmos čarterlidojumus ar Bombardier CS300 lidmašīnu, informē aviosabiedrībā. Vasaras sezonā čarterlidojumi savienos Rīgu ar Antāliju, Heraklionu,...

Reklāma