Dienas Bizness

 • 28 piektdiena,
  oktobris

  Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8916

  USD: 1.0927

Ražošana

Tallink maršruts Latvija - Zviedrija aizvien pieprasītāks  1

2007. gada jūlijā Tallink grupa pārvadājusi 932 063 pasažierus, kas ir par 1,9% vairāk nekā pērn jūlijā, savukārt pārvadāto kravu un automašīnu daudzums palielinājies attiecīgi par 10,7% un 1,1%. Vislielākais kravu un pasažieru pārvadājuma pieaugums bijis maršrutā Latvija - Zviedrija,  liecina informācija Rīgas fondu biržā.

Lielākais kravu un pasažieru pārvadājumu pieaugums jūlijā bijis maršrutā Igaunija - Somija, kurā pārvadāto pasažieru skaits šā gada jūlijā, salīdzinot ar pērnā gada attiecīgo mēnesi, palielinājies par 7,7%.

Maršrutā Latvija - Zviedrija pārvadāto pasažieru skaits šā gada jūlijā bija 43 579, kas ir par 90,1% vairāk nekā gadu iepriekš. Savukārt pārvadāto kravu daudzums šajā maršrutā pieaudzis par 147%, sasniedzot 792 vienības. Pārvadāto automašīnu skaits maršrutā Latvija - Zviedrija palielinājies par 86,7%, sasniedzot 6 705 automašīnas.

 

Jaunākās ziņas kategorijā

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai  4

VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) Siguldā izveidojis pirmo regulējamo gājēju pāreju pār sliežu ceļiem Latvijā, kas aprīkota ar luksoforu un skaņas signālu. Edvīns Bērziņš, LDz prezidents, skaidro: «Šā gada laikā esam apzinājuši visas gājēju...

Reklāma