Dienas Bizness

 • 28 piektdiena,
  oktobris

  Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8916

  USD: 1.0927

Ražošana

Foto: Reuters/SCANPIX

Tallink pārvadāto pasažieru skaits pieaudzis par 6%

Šī gada jūlijā, salīdzinot ar šo pašu mēnesi pērn, Igaunijas prāmjus Tallink izmantoja par 6,1% vairāk pasažieru, vēsta BBN.

Šinī jūlijā Tallink izmantojuši 1 159 602 pasažieri. Par 2% ir pieaudzis pārvadāto braucamrīku skaits, gandrīz sasniedzot 150 tūkstošus, savukārt kravu pārvadājumi pieauguši par vairā nekā 5%.

A/s Tallink Grupp
ir Igaunijas kuģniecības kompānija, kas brauc vairāk nekā septiņos dažādos maršrutos, izmantojot Tallink un Silja Line preču zīmes.

Saistītie raksti

Uzņēmumam pieder 18 kuģi. A/s Tallink nodarbināto skaits Igaunijā, Somijā, Latvijā, Krievijā un Vācijā ir aptuveni 6800.

Db.lv
jau vēstīja, ka šī gada jūnijā Tallink pārvadāto pasažieru skaits, salīdzinājumā ar attiecīgo mēnesi pērn, pieauga par 10%, un vispopulārākais bija Tallink maršruts starp Igauniju un Somiju. Jūnijā Latvijas-Zviedrijas maršrutā Tallink apkalpoja par 14,9% vairāk pasažieru nekā pērn.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai  4

VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) Siguldā izveidojis pirmo regulējamo gājēju pāreju pār sliežu ceļiem Latvijā, kas aprīkota ar luksoforu un skaņas signālu. Edvīns Bērziņš, LDz prezidents, skaidro: «Šā gada laikā esam apzinājuši visas gājēju...

Reklāma