Pasažieru prāmju operators Tallink Group noslēdzis 2010./2011. finanšu gadu ar neto peļņu 38 miljonu eiro apmērā (76% pieaugums, salīdzinot ar iepriekšējo gadu) un ieņēmumiem astoņu milonu apmērā (10% pieaugums), liecina operatora paziņojums par neauditētajiem finanšu rezultātiem.

Minētajā periodā Tallink pārvadājis 9,1 miljonu pasažieru (10% pieaugums, salīdzinot ar iepriekšējo periodu) un 287,8 tūkstošus kravas vienību (11% pieaugums).

Komentējot finanšu gada rezultātus, kompānijas izpilddirektors Ens Pants (Enn Pant) norādīja, ka ir ar tiem apmierināts. «Mēs esam smagi strādājuši piecpadsmit gadus, lai sasniegtu šos rezultātus. Mums jāpateicas saviem darbiniekiem gan - tiem, kas strādā uz sauszemes, gan arī tiem, kas strādā uz kuģiem. Mēs esam veiksmīgi pārdzīvojuši krīzi,» klāstīja Tallink izpilddirektors, vēsta BBN.

Pirms piecpadsmit gadiem kompānija uzsāka savu darbību ar diviem maziem prāmjiem, taču tagad «mēs esam lielākais kuģniecības uzņēmums Baltijas jūrā. Šis sasniegums ir pelnījis cieņu. Tāpat ir jau pagājuši pieci gadi kopš mēs iegādājāmies Silja Line, un tagad šī kompānija ir pilnībā integrēta Tallink,» stāstīja E. Pants.

Tallink nodarbina 7 135 cilvēkus un šogad palielinājusi algas par deviņiem procentiem, atgādina BBN.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra