Terehovas robežkontroles punkta Latvijas pusē tiek darīts viss iespējamais, lai mazinātu automašīnu rindas, taču Krievijas pusē problēma joprojām pastāv, šodien pēc robežkontroles punkta apmeklējuma secināja finanšu ministrs Andris Vilks un tieslietu ministrs Aigars Štokenbergs, kas pašlaik pilda iekšlietu ministra pienākumus.

Robežpunktā nepieciešams ieviest iespēju pieteikties rindām elektroniski, turklāt iepriekš būtu jāveic arī preču elektroniskā deklarēšana, pēc tikšanās ar Terehovas robežkontroles punkta amatpersonām informēja ministri.

Būtu nepieciešams izveidot apvienoto speciālistu grupu no Valsts robežsardzes, Valsts policijas, Drošības policijas un Muitas Kriminālpārvaldes, lai koordinētu kontrabandas apkarošanu, secinājušas amatpersonas.

Latgalē ministri apmeklēja arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Viļānu depo, pēc kuras A. Štokenbergs secinājis, ka «darba apstākļi, kādos strādā ugunsdzēsēji Viļānos, ir necilvēcīgi». Ministrs solījis ugunsdzēsības depo pievilt ūdensvadu, «lai pēc ugunsgrēka dzēšanas darbinieki varētu pienācīgi nomazgāties».

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra