Arī Augstākās tiesas Senāts atzīst Steropes Limited un Gyges LimitedVentbunkers akcionārus, jo neredz pamatu ierobežot šo akcionāru tiesības piedalīties uzņēmuma sapulcēs.

Proti, arī Augstākās tiesas Senāts noraidīja Šveices advokāta Rudolfa Meroni pieteikumu par aizlieguma noteikšanu Ventbunkers akcionāriem piedalīties akcionāru sapulcēs, Db.lv informēja tiesas procesa atbildētāju preses pārstāvis Mārcis Krastiņš.

Pēc viņa sniegtās informācijas, šogad 24. februārī Augstākās tiesas Senāta Civillietu departaments vērtēja, vai ir nepieciešams R. Meroni opozīcijā esošajiem Ventbunkera akcionāriem – sabiedrībām Steropes Limited un Gyges Limited, noteikt aizliegumu piedalīties un balsot Ventbunkera akcionāru sapulcēs.

Tieši tāpat kā vairākus mēnešu iepriekš Augstākās Tiesas Civillietu tiesu palāta, arī Senāts izlēma, ka šādu ierobežojumu noteikšanai nav pamata un Šveices advokāta kontrolētās Nīderlandes sabiedrības Yelverton Investment B.V. sūdzību par Augstākās tiesas Civillietu tiesu palātas lēmumu noraidīja, informēja M.Krastiņš.

Viņš atgādināja, ka šī ir jau sestā reize, kad Augstākā tiesa noraida Yelverton Investment B.V. sūdzības civillietā, kas ir ierosināta saistībā ar strīdu par īpašuma tiesībām uz Ventbunkers akcijām.

2010. gada 16. decembrī Rīgas apgabaltiesas Civillietu tiesu kolēģija pilnībā noraidīja R. Meroni celto prasību par īpašuma tiesību atzīšanu uz Ventbunkers akcijām un lieta šobrīd atrodas izskatīšanā Augstākajā tiesā kā apelācijas instancē.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra