Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  oktobris

  Amanda, Kaiva, Amanta

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8900

  USD: 1.0872

Ražošana

Tiesa atzīst Steropes un GygesVentbunkera akcionārus

Arī Augstākās tiesas Senāts atzīst Steropes Limited un Gyges LimitedVentbunkers akcionārus, jo neredz pamatu ierobežot šo akcionāru tiesības piedalīties uzņēmuma sapulcēs.

Proti, arī Augstākās tiesas Senāts noraidīja Šveices advokāta Rudolfa Meroni pieteikumu par aizlieguma noteikšanu Ventbunkers akcionāriem piedalīties akcionāru sapulcēs, Db.lv informēja tiesas procesa atbildētāju preses pārstāvis Mārcis Krastiņš.

Pēc viņa sniegtās informācijas, šogad 24. februārī Augstākās tiesas Senāta Civillietu departaments vērtēja, vai ir nepieciešams R. Meroni opozīcijā esošajiem Ventbunkera akcionāriem – sabiedrībām Steropes Limited un Gyges Limited, noteikt aizliegumu piedalīties un balsot Ventbunkera akcionāru sapulcēs.

Saistītie raksti

Tieši tāpat kā vairākus mēnešu iepriekš Augstākās Tiesas Civillietu tiesu palāta, arī Senāts izlēma, ka šādu ierobežojumu noteikšanai nav pamata un Šveices advokāta kontrolētās Nīderlandes sabiedrības Yelverton Investment B.V. sūdzību par Augstākās tiesas Civillietu tiesu palātas lēmumu noraidīja, informēja M.Krastiņš.

Viņš atgādināja, ka šī ir jau sestā reize, kad Augstākā tiesa noraida Yelverton Investment B.V. sūdzības civillietā, kas ir ierosināta saistībā ar strīdu par īpašuma tiesībām uz Ventbunkers akcijām.

2010. gada 16. decembrī Rīgas apgabaltiesas Civillietu tiesu kolēģija pilnībā noraidīja R. Meroni celto prasību par īpašuma tiesību atzīšanu uz Ventbunkers akcijām un lieta šobrīd atrodas izskatīšanā Augstākajā tiesā kā apelācijas instancē.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma