Dienas Bizness

 • 30 svētdiena,
  aprīlis

  Lilija, Liāna

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

TNT Express nodrošinās pret bumbu saturošiem sūtījumiem

TNT Express sakarā ar pēdējo nedēļu notikumiem pastiprinājis gaisa un zemes sūtījumu drošības pārbaudes, tostarp sūtījumu pārbaudes visās valstīs, kurās TNT darbojas.

Par to Db.lv informēja TNT Latvia pārstāve Renāte Siliniece. TNT veic vairākus papildus pasākumus, lai aizsargātu savus klientus un viņu sūtījumus, kā arī darbiniekus un TNT transporta tīklu no bumbu saturošo paku draudiem. Tas attiecas ne tikai uz TNT darbībām, bet arī uz uzņēmuma līdzstrādniekiem, apakšuzņēmējiem un partneru aviosabiedrībām, kas ir iesaistītas TNT sūtījumu transportēšanā. Jāatgādina, ka pirms pāris nedēļām Anglijā tika atklātas ar aviotransportu no Jemenas nosūtītas bumbas, kuru galamērķis bija ASV. Tāpēc daudzi ar loģistiku un pārvadājumiem saistītie uzņēmumi ir paaugstinājuši sūtījumu drošības pasākumus. Fakti liecina, ka vislielākais bumbu pārvadāšanas risks ir tieši kravu sūtījumos, jo aviopasažieru pārmeklēšanas standarti ir krietni augstāki.

 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  19

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma