Dienas Bizness

 • 10 sestdiena,
  decembris

  Guna, Judīte

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8394

  USD: 1.0559

Ražošana

TNT paplašina ekonomiskās piegādes

Starptautiskā kurjerpasta kompānija TNT Express ir paplašinājusi ekonomiskās piegādes no Eiropas uz visām pasaules valstīm, Db.lv informēja SIA TNT Latvia mārketinga un pārdošanas daļas vadītāja Irina Stepanova.

Ekonomiskās piegādes tiek nodrošinātas ar pakalpojumu Economy Express, kas tagad ir pieejams uz vairāk kā 200 pasaules valstīm, un ir īpaši izdevīgs nelielu preču partiju nosūtīšanai. Economy Express atšķirībā no avio piegādēm ar pakalpojumu Global Express ir radīts tādiem klientiem, kam ir vajadzība pēc ekonomiskākām un mazāk steidzamām sūtījumu piegādēm. Piemēram, klienti ar TNT ekonomiskajām piegādēm tagad varēs nosūtīt pakas un kravas uz tādām valstīm kā Āfriku, Āziju, ASV, NVS valstīm un uz pārējiem pasaules reģioniem.

"Mēs esam lepni, ka TNT Express ir pirmā ekspress piegādes kompānija pasaulē, kas nodrošina ekonomisko piegāžu pārklājumu uz visām pasaules valstīm. Pateicoties tam, ka TNT ir divu veidu transporta tīkli - gaisa un sauszemes, mēs spējam lietderīgi izmantot transporta resursus, apvienojot abus šos tīklus un tādējādi nodrošinot klientiem plašākas sūtīšanas iespējas pa visu pasauli par zemākām izmaksām," norāda TNT Latvia direktors Mārtiņš Gerkens.

Papildus Economy Express paplašināšanai, TNT ir palielinājis arī to valstu skaitu, no kurām var saņemt importu ar apmaksu Latvijā, turklāt tarifi importam ir tādi paši kā eksportam. Kopējais šo valstu skaits, no kurām var saņemt importu ar apmaksu pasūtītāja valstī ir 115.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Lietuvas autopārvadātāji Rietumeiropā veido atpūtas centrus saviem šoferiem

Lietuvas lielākās starptautisko autokravu pārvadājumu kompānijas sākušas Rietumeiropā veidot atpūtas centrus saviem šoferiem, ņemot vērā vietu trūkumu publiskajos stāvlaukumos un stingrākās prasības, kas izvirzītas attiecībā uz...

Reklāma