Dienas Bizness

 • 29 ceturtdiena,
  septembris

  Miķelis, Mikus, Miks, Mihails

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8621

  USD: 1.1225

Ražošana

TNT paplašina ekonomiskās piegādes

Starptautiskā kurjerpasta kompānija TNT Express ir paplašinājusi ekonomiskās piegādes no Eiropas uz visām pasaules valstīm, Db.lv informēja SIA TNT Latvia mārketinga un pārdošanas daļas vadītāja Irina Stepanova.

Ekonomiskās piegādes tiek nodrošinātas ar pakalpojumu Economy Express, kas tagad ir pieejams uz vairāk kā 200 pasaules valstīm, un ir īpaši izdevīgs nelielu preču partiju nosūtīšanai. Economy Express atšķirībā no avio piegādēm ar pakalpojumu Global Express ir radīts tādiem klientiem, kam ir vajadzība pēc ekonomiskākām un mazāk steidzamām sūtījumu piegādēm. Piemēram, klienti ar TNT ekonomiskajām piegādēm tagad varēs nosūtīt pakas un kravas uz tādām valstīm kā Āfriku, Āziju, ASV, NVS valstīm un uz pārējiem pasaules reģioniem.

"Mēs esam lepni, ka TNT Express ir pirmā ekspress piegādes kompānija pasaulē, kas nodrošina ekonomisko piegāžu pārklājumu uz visām pasaules valstīm. Pateicoties tam, ka TNT ir divu veidu transporta tīkli - gaisa un sauszemes, mēs spējam lietderīgi izmantot transporta resursus, apvienojot abus šos tīklus un tādējādi nodrošinot klientiem plašākas sūtīšanas iespējas pa visu pasauli par zemākām izmaksām," norāda TNT Latvia direktors Mārtiņš Gerkens.

Papildus Economy Express paplašināšanai, TNT ir palielinājis arī to valstu skaitu, no kurām var saņemt importu ar apmaksu Latvijā, turklāt tarifi importam ir tādi paši kā eksportam. Kopējais šo valstu skaits, no kurām var saņemt importu ar apmaksu pasūtītāja valstī ir 115.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Bombardier Rīgā prezentē jauno CS300 lidmašīnu

FOTO: Bombardier Rīgā prezentē jauno CS300 lidmašīnu    5

Latvijas lidsabiedrība airBaltic vēl šogad no Kanādas uzņēmuma Bombardier saņems pirmās divas jaunās CS300 lidmašīnas, prezentējot jauno CS300 lidmašīnas modeli, šodien Rīgā sacīja Bombardier viceprezidents Robs Devārs. Pirmo jauno...

Reklāma