Dienas Bizness

 • 30 ceturtdiena,
  marts

  Nanija, Ilgmārs

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8639

  USD: 1.0748

Ekonomika

Tomēr nepalielinās Latvijas Dzelzceļa valdi

Šodien Valsts a/s Latvijas Dzelzceļš (LDz) akcionāru pilnsapulcē pēc satiksmes ministra Kaspara Gerharda iniciatīvas tika pārskatīts lēmums par uzņēmuma valdes palielināšanu, saglabājot to piecu cilvēku sastāvā.

Līdz ar to LDz valdē tāpat kā līdz šim darbosies 5 locekļi: valdes priekšsēdētājs Uģis Magonis un valdes locekļi: Aivars Strakšas, Andris Šteinbriks, Ēriks Šmuksts un Edvīns Kočāns, informēja Satiksmes ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Savukārt uzņēmuma līdzšinējais valdes loceklis Māris Gavars likumā noteiktajā kārtībā ir atteicies no valdes locekļa amata.

Iepriekšējā LDz akcionāru sapulcē pēc uzņēmuma padomes iniciatīvas tika palielināts LDz valdes locekļu skaitu līdz sešiem cilvēkiem. Satiksmes ministrija akceptēja izmaiņas uzņēmuma statūtos, tomēr satiksmes ministrs rosināja pārvērtēt lēmuma nepieciešamību nākamajā pilnsapulcē.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Lux Express starptautiskajos maršrutos kursēs jauni autobusi

Lux Express starptautiskajos maršrutos kursēs jauni autobusi

Igaunijas starptautisko pārvadājumu grupa Lux Express iegādājusies sešus jaunākās paaudzes Scania Irizar autobusus, kuri tiks izmantoti, lai apkalpotu pasažierus maršrutos Tallina-Rīga un Tallina-Pēterburga. Jaunie autobusi pasažierus...

Reklāma