Veiktas izmaiņas uzņēmuma a/s Topmar Baltic Investments padomē un arī valdē, liecina informācija oficiālajā laikrakstā Latvijas Vēstnesis.

No padomes atbrīvots tās priekšsēdētāja vietnieks Aleksejs Ovods, kurš turpmāk pildīs padomes locekļa pienākumus, un padomes locekle Māra Zepa. Par jauno padomes priekšsēdētāja vietnieku iecelts Sergejs Gaidajs, bet par padomes priekšsēdētāju – Sergejs Kasins.

Savukārt a/s Topmar Baltic Investments valdē iecelts Aleksandrs Kuļikovs, kurš pildīs valdes priekšsēdētāja pienākumus ar tiesībām pārstāvēt kapitālsabiedrību kopīgi ar vismaz vienu no valdes locekļiem. Par valdes locekli ar tiesībām pārstāvēt kapitālsabiedrību kopīgi ar vismaz vienu no valdes locekļiem kļuvis arī Sergejs Stepanovs.

DB jau rakstīja, ka šā gada janvārī Anglijas Augstās tiesas Karalienes tiesas departaments deva rīkojumu iesaldēt gandrīz visus Oļega Stepanova aktīvus.

Tiesas dokumentos bija teikts, ka O.Stepanovs no 2002.gada 26.jūlija līdz 2005.gada 11.februārim ir bijis Latvijas kuģniecības (LK) padomes loceklis, savukārt katrs no prasības pieteicējiem ir LK koncernā ietilpstoša meitas sabiedrība. O.Stepanovs kā LK padomes priekšsēdētājs un trīs LK valdes locekļi noorganizējuši 63 frakts darījumus par mākslīgi zemām cenām, ar citiem LK neizdevīgiem noteikumiem saskaņā ar krāpniecisku shēmu.

Anglijas tiesa atzina, ka minētā shēma radīta, lai O.Stepanovs, izmantojot savā kontrolē esošo kompāniju Recoletos Limited un krāpšanas rezultātā iegūtos naudas līdzekļus.

Anglijas tiesa uzsvēra, ka aresti «jo īpaši piemērojami» tādu kompāniju aktīviem kā SIA SSF Grupa, a/s Topmar Baltic Investments, a/s Topmar Holdings u.c. Tāpat tika iesaldēti O.Stepanova līdzekļi dažādās bankās un kredītiestādēs Latvijā un Šveicē.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra