Dienas Bizness

 • 28 piektdiena,
  aprīlis

  Gundega, Terēze

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8442

  USD: 1.0881

Ekonomika

Transaero atklāj lidojumus starp Rīgu un Maskavu

No 31. oktobra Krievijas aviokompānija Transaero uzsāks lidojumus starp Rīgu un Maskavu.

Kā informē Starptautiskās lidostas Rīga pārstāvis Mārtiņš Langrāts, lidsabiedrība veiks lidojumus trīs reizes nedēļā. Tā Rīgas lidostā šogad ir sestā jaunā aviokompānija.

Lidojumi starp Rīgu un Domodedovo lidostu būs pirmdienās rīta pusē un piektdienās un svētdienās - vakarā.

Turpmāk starp Rīgu un Maskavu regulāru aviosatiksmi nodrošinās četras lidsabiedrības – airBaltic un Aeroflot uz Šeremetjevo lidostu, Utair Aviation uz Vnukovo lidostu – un Transaero uz Domodedovo lidostu

Transaero no Maskavas nodrošina lidojumus uz dažādiem galamērķiem Āzijā, Ziemeļamerikā un Eiropā. 2009. gadā Transaero pārvadāja vairāk nekā piecus miljonus pasažieru un šobrīd tā ir otra lielākā lidsabiedrība Krievijā. Transaero veic lidojumus uz 67 tiešajiem galamērķiem visu gadu. Kopējais Transaero maršrutu skaits atkarībā no vasaras vai ziemas lidojumu saraksta sasniedz teju 100.

Transaero šobrīd ir lielākā tālo lidojumu gaisa kuģu flote Krievijā, NVS, Centrālajā un Austrumeiropā. Šīs lidsabiedrības flotē ir 55 lidmašīnas. No tām 12 ir Boeing 747, septiņas  - Boeing 777, 12  - Boeing 767 un 21 – Boeing 737.

 

Saistītie raksti

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  18

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma