Dienas Bizness

 • 28 piektdiena,
  oktobris

  Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8916

  USD: 1.0927

Ražošana

Transporta pakalpojumu uzņēmums Lukoss pērn uzauzējis apgrozījumu  1

Transporta pakalpojumu sniedzējs SIA Lukoss pērn palielinājis apgrozījumu par 16,73%, savukārt uzņēmuma tīrā peļņa 2011. gadā veidoja 56,821 tūkst. Ls, liecina Lursoft dati.

Kopumā 2011. gadā SIA Lukoss apgrozīja 488,714 tūkst. Ls.

Saistītie raksti

Aizvadītajā gadā transporta pakalpojumu sniedzējs Lukoss noslēdzis līzinga līgumus par automašīnu un puspiekabju piegādi starptautisko un vietējo pārvadājumu veikšanai, kas turpmāk varētu ļaut paplašināt uzņēmuma darbību.

SIA Lukoss reģistrēts 2000. gada janvārī, un uzņēmuma pamatkapitāls ir 140 tūkst. Ls, liecina informācija Lursoft.

Kompānijas īpašnieki ir Ivars Liepiņš (50,14%) un Ludmila Liepiņa (49,86%). Kā liecina Lursoft sniegtā informācija, I. Liepiņš ir arī vairāku citu uzņēmumu līdzīpašnieks: SIA Magnāts Voleri (5%), SIA Būvcom (10%) un SIA Stars Rīga Stividors (25%).

Uzņēmuma darbības veidi ir kravu pārvadājumi pa autoceļiem, kravu iekraušana un izkraušana, glabāšana un noliktavu saimniecība, sauszemes transporta, ūdenstransporta un gaisa transporta palīgdarbība, liecina Lursoft informācija.

Jaunākās ziņas kategorijā

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai  4

VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) Siguldā izveidojis pirmo regulējamo gājēju pāreju pār sliežu ceļiem Latvijā, kas aprīkota ar luksoforu un skaņas signālu. Edvīns Bērziņš, LDz prezidents, skaidro: «Šā gada laikā esam apzinājuši visas gājēju...

Reklāma