Dienas Bizness

 • 29 ceturtdiena,
  septembris

  Miķelis, Mikus, Miks, Mihails

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8614

  USD: 1.1221

Ražošana

Tranzītbizness prasa balstiesības nemilitāro kravu sadalē

Latvijas Tranzītbiznesa asociācija (LTBA) nosūtījusi vēstuli Ministru prezidentam Valdim Dombrovskim, kurā iebilst pret Valda Dombrovska rīkojumu par darba grupas izveidi nemilitāro kravu administrēšanai uz Afganistānu, protestējot pret tās neiekļaušanu šajā grupā.

LTBA norāda, ka šo kravu administrēšana būtu jāuztic Satiksmes ministrijai nevis Aizsardzības ministrijai, turklāt darba grupā iekļautas nevalstiskās organizācijas, kuru kompetencē neietilpst tranzītbiznesa pakalpojumu organizēšana un kuriem nav nepieciešamās izpratnes par nozari - Darba devēju konfederācija un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera. Tāpat asociācija norāda uz to, ka darba grupā iekļauts Latvijas Loģistikas asociācijas vadītājs A. Tauriņš, kurš vienlaikus ir Vācijas kompānijas Schenker filiāles Latvijā vadītājs, tādējādi norādot uz interešu konfliktu.

LTBA ietilpst visu trīs Latvijas lielo ostu pārvaldes,  VAS Latvijas dzelzceļš, kā arī vairāki Liepājas, Ventspils un Rīgas ostu uzņēmumi. LTBA vada Ventspils mērs Aivars Lembergs.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Pasažieru vilciena valdes loceklis Māris Bremze iesniedzis atlūgumu

AS Pasažieru vilciens valdes loceklis Māris Bremze iesniedzis atlūgumu. Viņš aģentūrai LETA norādīja, ka šādu lēmumu pieņēmis, lai ļautos jauniem profesionāliem izaicinājumiem. Vienlaikus Bremze absolūti noliedza, ka uz viņu varētu būt...

Reklāma