Dienas Bizness

 • 24 pirmdiena,
  aprīlis

  Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8372

  USD: 1.0698

Ekonomika

Trešo dienu migla paralizē lidostas

Biezās miglas dēļ Lielbritānijā jau trešo dienu tiek atcelti simtiem reisu, radot haosu ceļotāju vidū, ziņo CNN.

British Airways atcēluši 170 reisus Londonas Hītrovas lidostā, tai skaitā atcelti visi Lielbritānijas iekšzemes reisi uz un no Hītrovas.

22. decembrī no rīta British Airways paziņoja atcelto reisu pasažieriem, kuri gaidīdami savus reisus pulcējušies teltīs ārpus 1 termināla, ka ap 20 reisiem, kuru galamērķis ir Eiropa, tai skaitā Stokholma, Hamburga, Sofia, Madride un Tripole, tiks atcelti. Gaidāms, ka pēcpusdienā tiks ziņots par jauniem reisiem, kas tiks atcelti biezās miglas dēļ.

Pasažieriem, kuriem nācās pārnakšņot lidostā dēļ satceltajiem reisiem, British Airways piedāvāja segas un siltus dzērienus.

Hītrovas lidosta vidēji dienā apkalpo ap 190 tūkstošiem pasažieru, šobrīd šis skaitlis samazinājies līdz 150 tūkstošiem.

Db.lv jau ziņoja, ka sakarā ar biezo miglu 21. decembrī Londonas Hītrovas lidostā tika atcelti kopumā jau ap 340 iekšzemes un Eiropas reisu. Miglas dēļ reisu plūsma tika traucēta arī Getvikas lidostā. Reiss no Londonas uz Rīgu miglas dēļ 21. decembrī kavējās par 50 minūtēm, tomēr atcelts netika. British Airways iesaka visiem pasažieriem, it īpaši, ja ir paredzēts lidojums ar pārsēšanos un/vai lidostas maiņu Londonā tuvākajās dienās, pārliecināties par sava reisa statusu British Airways mājas lapā ba.com.


Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Prezentēs Rail Baltica izmaksu un ieguvumu analīzi

Prezentēs Rail Baltica izmaksu un ieguvumu analīzi

Šodien, 24.aprīlī sākas Rail Baltica projektam veltīts divu dienu starptautisks pasākums Rail Baltica Global Forum 2017 - Building A New Economic Corridor, kura laikā skatīs Rail Baltica ekonomisko potenciālu, iepirkumu politiku...

Reklāma