Dienas Bizness

 • 23 svētdiena,
  aprīlis

  Jurģis, Juris, Georgs

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8372

  USD: 1.0698

Ekonomika

Trēziņš: Autopārvadātāji var sekot zemniekiem  13

Nepanākot kompromisu ar valdību un bankām autopārvadātāji var sekot zemnieku piemēram un  ķerties pie radikālākām metodēm.

Trēziņš: autopārvadātāji var sekot zemniekiemTrēziņš: autopārvadātāji var sekot zemniekiem‘’Mūsu nozare ir tuvu kraham un nepanākot valdības un banku reālu rīcību pavisam drīz par autopārvadātāju nozari Latvijā varēsim aizmirst. Galēja rīcība, protams, nav mūsu pašmērķis, taču vai mēs esam sliktāki par zemniekiem’’, uzsver autopārvadātāju asociācijas Latvijas auto prezidents Valdis Trēziņš. Aiz katra pārvadātāja ir cilvēki un viņu ģimenes. Ja zemniekiem ir jāpabaro govis, tad mums ir jābaro automašīnas, pildot līgumsaistības ar bankām. Kravu pārvadājumi ir apstājušies, jo īpaši tas attiecas ar Krieviju, kuru rezultātā visdraudīgākā situācija ir Latgales kolēģi.

Viņš norādīja, ka autopārvadātājus patreizējā ekonomiskā situācijā īpaši uztrauc banku un apdrošinātāju drakoniskā rīcība, kuras kategoriski nevēlas iedziļināties pārvadātāju likstās. Ir jau vairāki gadījumi, kad bankas sāk atņemt autopārvadātājiem automašīnas. Tas pats attiecas uz valdības drakonisko nodokļu politiku, kas jau nospiedusi pārvadātājus uz ceļiem. Atšķirībā no dzelzceļa vai aviopārvadājumu nozares autopārvadājumu bizness ir atstāts pabērna lomā.  Pēc V. Trēziņa aplēsēm šobrīd Latvijā ir aptuveni 700 autopārvadātāju ar aptuveni 12 tūkst. kravas auto. Bail pat iedomāties, kas notiks, ja vismaz trešā daļa no tām dosies ieņemt Rīgu.


 

Jaunākās ziņas kategorijā

Valdība liek šķēršļus tranzītam

Valdība liek šķēršļus tranzītam  12

Uz nacionālās drošības riskiem baltītais valdības liegums Ventspils brīvostai piedalīties Nord Stream 2 projektā atstāj komersantus neziņā «Valdības lēmumi ir saistoši visām fiziskajām un juridiskajām personām Latvijā,»...

Reklāma