Dienas Bizness

 • 7 trešdiena,
  decembris

  Antonija, Anta, Dzirkstīte

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8421

  USD: 1.0734

Ražošana

Trēziņš: uzņēmēji meklēs jaunas shēmas, kā apiet nodokļus  4

Ja pēc Jaunā gada Latvijā ieviesīs jaunus nodokļus, bizness aizies ēnā un sāks meklēt dažādas shēmas, lai izvairītos no nodokļiem, piemēram, noformēs darbiniekus ārzemēs.

Tādu viedokli laikrakstam Telegraf paudis Latvijas Autopārvadātāju asociācijas vadītājs Valdis Trēziņš.

Valdis Trēziņš. (Foto: Elīna Kursīte, DB)Valdis Trēziņš. (Foto: Elīna Kursīte, DB)«Šķiet, ka Starptautiskais Valūtas fonds un Eiropas Komisija jau mūsu vietā ir izlēmuši, un jauni nodokļi Latvijā parādīsies, tāpat arī paaugstināsies vecie nodokļi. Tādai eksporta nozarei kā transports tas nozīmē vairāku pakalpojumu sadārdzināšanos un sekojošu konkurētspējas samazināšanos, kura jau šobrīd ir uz robežas. Starp Baltijas valstu pārvadātājiem jau tagad notiek asa cīņa par katru kravu. Tāpēc mēs esam pret nodokļu paaugstināšanu. Valdībai vajadzētu nevis nodarboties ar nodokļu iekasēšanu, bet, gluži otrādi, ar transporta nozares «sildīšanu». Tikai tāda pieeja dos gan ienākumus, gan nodokļus no nozares,» izteicies V.Trēziņš. Viņš aicinājis arī mazināt birokrātiskos šķēršļus.

 Valdis Trēziņš. (Foto: Elīna Kursīte, DB)

Jaunākās ziņas kategorijā

Norwegian Air domā par bāzi Rīgā

Norwegian Air domā par bāzi Rīgā  9

Aviokompānija nākamgad varētu izvietot Latvijā Boeing 737-800, trešdien raksta laikraksts Dienas Bizness. «Mēs plānojam nākamajā gadā izveidot apkalpes bāzi Rīgā, bet patlaban mums nav nekādas papildu informācijas par...

Reklāma