Dienas Bizness

 • 23 svētdiena,
  aprīlis

  Jurģis, Juris, Georgs

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8372

  USD: 1.0698

Ekonomika

Trēziņš: uzņēmēji meklēs jaunas shēmas, kā apiet nodokļus  4

Ja pēc Jaunā gada Latvijā ieviesīs jaunus nodokļus, bizness aizies ēnā un sāks meklēt dažādas shēmas, lai izvairītos no nodokļiem, piemēram, noformēs darbiniekus ārzemēs.

Tādu viedokli laikrakstam Telegraf paudis Latvijas Autopārvadātāju asociācijas vadītājs Valdis Trēziņš.

Valdis Trēziņš. (Foto: Elīna Kursīte, DB)Valdis Trēziņš. (Foto: Elīna Kursīte, DB)«Šķiet, ka Starptautiskais Valūtas fonds un Eiropas Komisija jau mūsu vietā ir izlēmuši, un jauni nodokļi Latvijā parādīsies, tāpat arī paaugstināsies vecie nodokļi. Tādai eksporta nozarei kā transports tas nozīmē vairāku pakalpojumu sadārdzināšanos un sekojošu konkurētspējas samazināšanos, kura jau šobrīd ir uz robežas. Starp Baltijas valstu pārvadātājiem jau tagad notiek asa cīņa par katru kravu. Tāpēc mēs esam pret nodokļu paaugstināšanu. Valdībai vajadzētu nevis nodarboties ar nodokļu iekasēšanu, bet, gluži otrādi, ar transporta nozares «sildīšanu». Tikai tāda pieeja dos gan ienākumus, gan nodokļus no nozares,» izteicies V.Trēziņš. Viņš aicinājis arī mazināt birokrātiskos šķēršļus.

 Valdis Trēziņš. (Foto: Elīna Kursīte, DB)

Jaunākās ziņas kategorijā

Valdība liek šķēršļus tranzītam

Valdība liek šķēršļus tranzītam  11

Uz nacionālās drošības riskiem baltītais valdības liegums Ventspils brīvostai piedalīties Nord Stream 2 projektā atstāj komersantus neziņā «Valdības lēmumi ir saistoši visām fiziskajām un juridiskajām personām Latvijā,»...

Reklāma