Dienas Bizness

 • 21 sestdiena,
  janvāris

  Agnese, Agnija, Agne

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8660

  USD: 1.0632

Ražošana

Trēziņš: uzņēmēji meklēs jaunas shēmas, kā apiet nodokļus  4

Ja pēc Jaunā gada Latvijā ieviesīs jaunus nodokļus, bizness aizies ēnā un sāks meklēt dažādas shēmas, lai izvairītos no nodokļiem, piemēram, noformēs darbiniekus ārzemēs.

Tādu viedokli laikrakstam Telegraf paudis Latvijas Autopārvadātāju asociācijas vadītājs Valdis Trēziņš.

Valdis Trēziņš. (Foto: Elīna Kursīte, DB)Valdis Trēziņš. (Foto: Elīna Kursīte, DB)«Šķiet, ka Starptautiskais Valūtas fonds un Eiropas Komisija jau mūsu vietā ir izlēmuši, un jauni nodokļi Latvijā parādīsies, tāpat arī paaugstināsies vecie nodokļi. Tādai eksporta nozarei kā transports tas nozīmē vairāku pakalpojumu sadārdzināšanos un sekojošu konkurētspējas samazināšanos, kura jau šobrīd ir uz robežas. Starp Baltijas valstu pārvadātājiem jau tagad notiek asa cīņa par katru kravu. Tāpēc mēs esam pret nodokļu paaugstināšanu. Valdībai vajadzētu nevis nodarboties ar nodokļu iekasēšanu, bet, gluži otrādi, ar transporta nozares «sildīšanu». Tikai tāda pieeja dos gan ienākumus, gan nodokļus no nozares,» izteicies V.Trēziņš. Viņš aicinājis arī mazināt birokrātiskos šķēršļus.

 Valdis Trēziņš. (Foto: Elīna Kursīte, DB)

Jaunākās ziņas kategorijā

airBaltic plāno ieviest 10 papildu maršrutus

Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2016. gadā pasažiera pārvadājuma skaitu palielināja par 10%  un 2017. gadā pieejamo biļešu skaitu plāno palielināt par 16%, tādējādi uzlabojot savienojumus ar Eiropu, Skandināviju, Krieviju, NVS un Tuvo...

Reklāma