Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  oktobris

  Beāte, Beatrise

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8902

  USD: 1.0891

Ražošana

AFP/SCANPIX

Tukums cer uz Ryanair  51

«Dāmas un kungi, sveicam lidojumā uz Jūrmalas lidostu!» Iespējams, ar šādiem vārdiem šovasar sveiks pirmos pasažierus, kas dosies no kādas lēto lidsabiedrību bāzes lidostām uz Tukumu, vēsta laikraksts Neatkarīgā.

Tur notiek vērienīgi būvdarbi, pret kuriem protestē vietējie iedzīvotāji. Lidostas vadība cer, ka tai izdosies piesaistīt Jūrmalas vārdu, iegūstot lielāku atpazīstamību.

Saistītie raksti

Laikraksts norāda, ka reizē ar privātās lidostas licencēšanu būtu rasts risinājums pāris gadus milzušajai problēmai par nevienlīdzīgajām maksām Rīgas lidostā. Tradicionālās lidsabiedrības (tādas kā airBaltic, Finnair, Lufthansa) turpinātu lidojumus no Rīgas, savukārt zemo cenu aviokompānijas – Ryanair, Norwegian, Wizz Air – no Tukuma. Tas būtu iespējams, ja SIA Tukums Airport nodrošinātu labākus nosacījumus nekā Rīgas lidosta.

To, ka šāda iecere jau ilgstoši apspriesta, Neatkarīgajai apstiprinājis Rīgas lidostas valdes priekšsēdētājs Arnis Luhse. «Jā, par šo jautājumu ir notikušas diskusijas, bet pagaidām risinājums nav rasts, tāpēc plašāk patlaban neko pastāstīt nav iespējams. Jāpiebilst, ka starptautiskā lidosta Rīga vēlas pati apkalpot zemo cenu aviokompānijas, jo tas dod papildu ienākumus,» uzsver A. Luhse. Viņš piebilst, ka Rīgas lidosta pati vēlētos būvēt papildu termināli zemo cenu aviokompānijām.

Tukuma lidostā ieguldīti četri miljoni latu.

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma