Dienas Bizness

 • 25 svētdiena,
  septembris

  Rodrigo, Rauls

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8644

  USD: 1.1214

Ražošana

Tūrisma nozares pārstāvjus uztrauc notiekošais ap airBaltic

Tūrisma nozare vēlas zināt, kāpēc  airBaltic īpašnieki meklē izdevīgākas biznesa attīstības iespējas kaimiņvalstīs, kas ir Latvijas tūrisma nozares ne tikai sadarbības partneri, bet arī vistiešākie konkurenti.

Nozares pārstāvji aicina aicina Satiksmes ministriju, starptautisko lidostu Rīga un citas iesaistītās puses sniegt nepastarpinātu informāciju par šādas rīcības iemesliem.

Attīstoties konkurētspējīgai lidsabiedrībai kaimiņos, daļa tūristu plūsmas novirzīsies uz Lietuvu/Viļņu, kā rezultātā tūrisma nozare Latvijā, viesnīcas tai skaitā, saskarsies ar ievērojamu tūristu skaita samazināšanos jau nākamajā gadā, norāda Latvijas Tūrisma Aģentu un Operatoru asociācijas prezidente Kitija Gitendorfa, tādējādi saskatot draudus tūrisma attīstībai Latvijā nākotnē.

Arī Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas prezidents Jānis Naglis atzīst, ka airBaltic ir viens no galvenajiem tūristu piegādātajiem Rīgas naktsmītnēm un restorāniem un katra airBaltic veiksme vai neveiksme momentāli atspoguļojas tūrisma biznesā kā domino efekts.

Savukārt viesnīcu tīkla Kolonna Hotels Group direktore Margarita Platace uzsver - ja «airBaltic pārcelsies uz Lietuvu, tad zaudētāji būsim mēs visi, jo arī ārzemju tūrists mainīs savu galamērķi».

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

Zemo izmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā Wizz Air kopā ar Airbus piektdien Budapeštas lidostā iepazīstināja ar Airbus lidmašīnu A321neo un uzsāka testēšanas turneju WIZZ pilotiem, informē Wizz Air. Kopš pirmā lidojuma...

Reklāma