Aviokompānija Turkish Airlines paziņojusi par jaunu reisu atklāšanu no Stambulas uz vairākiem jauniem maršrutiem, savukārt esošajos maršrutos, tostarp maršrutā Stambula – Rīga, tiks palielināts lidojumu skaits, informē lidsabiedrības pārstāvji.

Sākot no šā gada 13. septembra, aviokompānija maršrutā Rīga – Stambula Turkish Airlines veiks piecus lidojumus nedēļā - pirmdienās, trešdienās, ceturtdienās, piektdienās un svētdienās. Iepriekš šajā maršrutā aviokompānijas lidmašīnas veica pasažieru pārvadājumus četras reizes nedēļā.  

Tāpat Turcijas aviopārvadātājs noslēdzis līgumu ar Estonian Air, kas paredz veikt tranzīta lidojumus no Stambulas uz Tallinu caur Rīgu.

Laika posmā no šā gada 1. janvāra jau ir palielināts reisu skaits no Stambulas uz tādiem galamērķiem kā Londona, Basra, Ņujorka, Losandželosa, Leipciga, Osaka, Entebbe, Taškenta, Kuveita, Roma, Izmira, Antālija u.c, un tas noticis aviokompānijas paplašināšanās stratēģijas ietvaros. Klāt ir nākuši ir nākuši šādi jauni galamērķi: Sauda Arābijas pilsētas Taifa un Janbu, Skotijas galvaspilsēta Edinburga, Ruandas galvaspilsēta Kigali, Spānijas pilsēta Bilbao.

Turkish Airlines dibināta 1933. gadā, un sākotnēji lidsabiedrības flotē bija piecas lidmašīnas. Patlaban Turkish Airlines floti veido 181 gaisa kuģis, kas veic lidojumus uz 192 galamērķiem, no kuriem 152 ir starptautiski un 40 iekšzemes lidojumi.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra