Dienas Bizness

 • 30 ceturtdiena,
  marts

  Nanija, Ilgmārs

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8639

  USD: 1.0748

Ekonomika

Turkish Airlines piedāvās jaunu lidojumu klasi

Lidsabiedrība Turkish Airlines sāks piedāvāt jaunu lidojumu klasi – Comfort Class jeb komforta klasi, kas papildinās jau esošās, DB informēja Mārketinga menedžere Sanita Geka.

Jaunās klases sēdvietas tiks izvietotas starp ekonomiskās un biznesa klases sēdvietām, un tās mērķis esot apvienot biznesa klases ērtības ar saprātīgu ekonomiskās klases cenu.

Atkarībā no jauno B777 lidmašīnu piegādes Turkish Airlines flotei, Komforta klase tiks piedāvāta maršrutos uz Pekinu, Šanhaju, Tokiju, Bangkoku, Sanpaulu un Toronto. Vēlāk arī lidojumiem uz Ņujorku, Čikāgu un Vašingtonu.

Jaunā klase ietver vairākas privilēģijas, proti, attālums starp krēsliem un sēdekļa platums, katrā sēdvietā būšot iebūvēts displejs, kā arī pasažieri lidojumu varēs piekļūt saviem failiem, izmantojot savas personiskās USB ierīces vai iPod iekārtas mūzikas atskaņošanai. Jaunā klase tiks pievienota jau esošajām ekonomiskai, biznesa un pirmajai klasei.

Turkish Airlines ir dibināta 1933.gadā. šobrīd tās flote sastāv no 142 lidmašinām un tā veic lidojumus uz 165 galamērķiem. Turkish Airlines ir arī aviokompāniju biedrības Star Aliance biedrs.

Saistītie raksti

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Lux Express starptautiskajos maršrutos kursēs jauni autobusi

Lux Express starptautiskajos maršrutos kursēs jauni autobusi

Igaunijas starptautisko pārvadājumu grupa Lux Express iegādājusies sešus jaunākās paaudzes Scania Irizar autobusus, kuri tiks izmantoti, lai apkalpotu pasažierus maršrutos Tallina-Rīga un Tallina-Pēterburga. Jaunie autobusi pasažierus...

Reklāma