Dienas Bizness

 • 1 pirmdiena,
  maijs

  Ziedonis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

Ungāru Wizz Air no Rīgas lidos par 14.99 eiro  12

No nākamā gada aprīļa jauna lēto cenu aviokompānija atklāj trīs tiešo lidojumu maršrutus no Rīgas: Londona (Lutona), Oslo (Torp) un Turku.

Par to paziņoja Wizz Air pārstāvji. Iepazīšanās cena ar jauno aviokompāniju vienā virzienā būs 14.99 eiro, ieskaitot nodokļus, bet izņemot maksu par bagāžu. Biļetes varēs iegādāties tikai internetā. Pamazām Wizz Air domā savu lidojumu skaitu no Rīgas palielināt, bet pašlaik uz Londonu un Oslo aviosabiedrība no Rīgas lidos 3 reizes nedēļā, uz Turku- 2 reizes.

Ungāru <em>Wizz Air</em> no Rīgas lidos par 14.99 eiroUngāru emWizz Air/em no Rīgas lidos par 14.99 eiroWizz Air ir lielākā Austrumeiropas zemo cenu lidsabiedrība, kas gadā pārvadā ap 8 milj. pasažieru, tās bāzes atrodas Polijā, Ungārijā, Bulgārijā, Rumānijā, Ukrainā un Čehijā. Wizz Air ar Rīgu un Baltijas valstīm saista lielus attīstības plānus, kurus pagaidām nekonkretizē. Wizz Air ir salīdzinoši jauna kompānija- dibināta 2004., taču jau tagad tai Austrumu un Centrāleiropā izdevies izvirzīties līderos starp lēto cenu aviokompānijām pārvadāto pasažieru ziņā. VAS Starptautiskā lidosta Rīga valdes priekšsēdētājs Krišjānis Peters apsveica jaunās aviosabiedrības ienākšanu Latvijā un skaidroja to ar izdevīgo Rīgas lidostas nodokļu politiku. Jāpiebilst, ka vairākas lēto cenu aviokompānijas, piemēram, EasyJet un German Wings savus lidojumus uz Rīgu, sākoties ekonomiskai krīzei, pārtrauca.

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  19

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma