Rīdzinieku kartes īpašniekiem plāno nodrošināt atlaides sabiedriskā transporta mēnešbiļetēm, pirmdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā Rīta Panorāma teica Rīgas mērs Nils Ušakovs.

«Patreiz mēs strādājam pie juridiskiem risinājumiem, pirms pieņemt lēmumu konsultēsimies arī ar ministru [vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru]. Mūsu plāns ir rīdzinieku kartes īpašniekiem piedāvāt atlaides mēnešbiļetēm, atsevišķiem produktiem,»  teica Ušakovs.

Viņš norādīja, ka atlaides rīdziniekiem tiks saskaņotas ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju.

Galvaspilsētā deklarētie iedzīvotāji pērn tika aicināti pieteikties Rīdzinieku kartēm, jo, pamatojoties uz tām, galvaspilsētā deklarētajiem iedzīvotājiem bija plānotas atlaides sabiedriskajā transportā. Iepriekš bija paredzēts, ka no 2014.gada marta galvaspilsētā deklarētajiem iedzīvotājiem par sabiedriskā transporta izmantošanu būs jāmaksā 60 eiro centu, bet nedeklarētajiem - 1,2 eiro, tomēr 60 centu braukšanas maksa pērn saglabāta visiem iedzīvotājiem. Savukārt no šā gada 1.februāra par Rīgas sabiedriskā transporta izmantošanu jāmaksā 1,15 eiro gan deklarētajiem, gan nedeklarētajiem galvaspilsētas iedzīvotājiem.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra