Dienas Bizness

 • 28 piektdiena,
  oktobris

  Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8916

  USD: 1.0927

Ražošana

Uz CSDD tehniskajām apskatēm izveidojušās garas rindas  1

Šobrīd pie CSDD klientu apkalpošanas vietām, īpaši tehniskajām apskatēm, ir novērojamas garākas rindas nekā ierasts, CSDD sola pagarināt darba laiku un «strādāt līdz pēdējam klientam».


Par to DB.lv informēja CSDD Sabiedrisko attiecību nodaļā. Piemēram, vakar Rīgas tehniskās apskates stacijā Antenas ielā tika apkalpoti par 20% vairāk klientu nekā parasti. Šobrīd CSDD nodaļās vērojams vēl lielāks cilvēku pieplūdums nekā vakar.

Saistītie raksti

Kā šodien, tā arī vēl divās atlikušajās šā gada darba dienās CSDD apkalpos pilnīgi visus klientus, kuri darba laikā būs ieradušies direkcijas nodaļās un tehniskās apskates stacijās. Ja būs nepieciešams, CSDD pagarinās arī darba laiku – «strādāsim līdz pēdējam klientam», sola CSDD pārstāvji

Cilvēku pieplūdums ir vērojams arī CSDD transportlīdzekļu reģistrācijas zālēs. Pamatā viņi veic transportlīdzekļu norakstīšanu. CSDD uzsver, ka šo pakalpojumu bez jebkādām izmaiņām varēs saņemt arī nākamgad. Pakalpojums ir bezmaksas, kā arī nodeva vai nodoklis, norakstot transportlīdzekli, nav jāmaksā.
 

Jaunākās ziņas kategorijā

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai  4

VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) Siguldā izveidojis pirmo regulējamo gājēju pāreju pār sliežu ceļiem Latvijā, kas aprīkota ar luksoforu un skaņas signālu. Edvīns Bērziņš, LDz prezidents, skaidro: «Šā gada laikā esam apzinājuši visas gājēju...

Reklāma