Dienas Bizness

 • 1 pirmdiena,
  maijs

  Ziedonis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

Uz CSDD tehniskajām apskatēm izveidojušās garas rindas  1

Šobrīd pie CSDD klientu apkalpošanas vietām, īpaši tehniskajām apskatēm, ir novērojamas garākas rindas nekā ierasts, CSDD sola pagarināt darba laiku un «strādāt līdz pēdējam klientam».


Par to DB.lv informēja CSDD Sabiedrisko attiecību nodaļā. Piemēram, vakar Rīgas tehniskās apskates stacijā Antenas ielā tika apkalpoti par 20% vairāk klientu nekā parasti. Šobrīd CSDD nodaļās vērojams vēl lielāks cilvēku pieplūdums nekā vakar.

Kā šodien, tā arī vēl divās atlikušajās šā gada darba dienās CSDD apkalpos pilnīgi visus klientus, kuri darba laikā būs ieradušies direkcijas nodaļās un tehniskās apskates stacijās. Ja būs nepieciešams, CSDD pagarinās arī darba laiku – «strādāsim līdz pēdējam klientam», sola CSDD pārstāvji

Cilvēku pieplūdums ir vērojams arī CSDD transportlīdzekļu reģistrācijas zālēs. Pamatā viņi veic transportlīdzekļu norakstīšanu. CSDD uzsver, ka šo pakalpojumu bez jebkādām izmaiņām varēs saņemt arī nākamgad. Pakalpojums ir bezmaksas, kā arī nodeva vai nodoklis, norakstot transportlīdzekli, nav jāmaksā.
 

Saistītie raksti

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  19

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma