Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  oktobris

  Amanda, Kaiva, Amanta

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8900

  USD: 1.0872

Ražošana

Uz divām stundām slēgs satiksmi Tvaika ielā

Sakarā ar SIA Trans Quadrant Riga iesniegumu par cauruļvadu estakādes uzstādīšanas darbiem Tvaika ielā ir sagatavots Rīgas pilsētas izpilddirektora rīkojums, kurā noteikts, ka 4.oktobrī no plkst. 10.00 līdz plkst. 12.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Tvaika ielā, 80 metru garā posmā pie ēkas Nr. 35.

SIA Trans Quadrant Riga uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, iedzīvotāju un uzņēmumu, kas atrodas Tvaika ielas slēgtajā posmā, transporta piebraukšanu dzīves vietai vai uzņēmumam, operatīvā transporta satiksmi.

Transportlīdzekļu satiksmi Tvaika ielā var atjaunot pirms rīkojumā minētā laika, ja darbi tiek pabeigti ātrāk.

Pašvaldības SIA Rīgas satiksme uzdots 4.oktobrī no plkst. 10.00 līdz plkst. 12.00 organizēt 5. maršruta tramvaja satiksmi no Iļģuciema pa maršrutu līdz galapunktam Aldaris un atpakaļ pa maršrutu, kā arī nodrošināt informācijas izvietošanu pieturvietās par izmaiņām maršrutos.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma