Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  oktobris

  Amanda, Kaiva, Amanta

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8900

  USD: 1.0872

Ražošana

Foto: Leta

Uz valdības slēgto sēdi par airBaltic izsaukta VID ģenerāldirektore  6

Otrdien valdības sēdē ministri aiz slēgtām durvīm turpinās vērtēt situāciju nacionālajā aviokompānijā airBaltic, taču nekādi lēmumi šodien, visticamāk, netiks pieņemti.

Kā novēroja DB, uz valdības sēdes slēgto daļu otrdien uzaicināta Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektore Nelija Jezdakova, kura DB apliecināja, ka ieradusies ziņot tieši par jautājumiem, kas saistīti ar airBaltic.

Saistītie raksti

Arī satiksmes ministrs Uldis Augulis (ZZS)DB apliecināja, ka valdība, vērtējot situāciju airBaltic, vēlas uzklausīt VID sniegto informāciju, jo publiskajā telpā izskanējusi informācija, ka airBaltic ir nodokļu parādi. Tomēr, pēc ministra teiktā, VID šo informāciju neesot apstiprinājis.

U. Augulis gan nevarēja atbildēt uz jautājumu, vai nodokļu parādi nav arī ar airBaltic saistītajiem uzņēmumiem.

airBaltic privāto akcionāru – lidsabiedrības prezidentam Bertoldam Flikam daļēji piederošās Baltijas aviācijas sistēmas pārstāvošie lidsabiedrības padomes locekļi otrdien atkāpušies no darba airBaltic padomē.

Tomēr satiksmes ministrs U. Augulis vēl arvien vairās publiski paskaidrot, cik nopietna ir situācija airBaltic, norādot, ka par iespējamiem papildu ieguldījumiem varēs spriest tikai pēc tam, kad būs zināmi KPMG veiktā audita rezultāti.

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma