Otrdien valdības sēdē ministri aiz slēgtām durvīm turpinās vērtēt situāciju nacionālajā aviokompānijā airBaltic, taču nekādi lēmumi šodien, visticamāk, netiks pieņemti.

Kā novēroja DB, uz valdības sēdes slēgto daļu otrdien uzaicināta Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektore Nelija Jezdakova, kura DB apliecināja, ka ieradusies ziņot tieši par jautājumiem, kas saistīti ar airBaltic.

Arī satiksmes ministrs Uldis Augulis (ZZS)DB apliecināja, ka valdība, vērtējot situāciju airBaltic, vēlas uzklausīt VID sniegto informāciju, jo publiskajā telpā izskanējusi informācija, ka airBaltic ir nodokļu parādi. Tomēr, pēc ministra teiktā, VID šo informāciju neesot apstiprinājis.

U. Augulis gan nevarēja atbildēt uz jautājumu, vai nodokļu parādi nav arī ar airBaltic saistītajiem uzņēmumiem.

airBaltic privāto akcionāru – lidsabiedrības prezidentam Bertoldam Flikam daļēji piederošās Baltijas aviācijas sistēmas pārstāvošie lidsabiedrības padomes locekļi otrdien atkāpušies no darba airBaltic padomē.

Tomēr satiksmes ministrs U. Augulis vēl arvien vairās publiski paskaidrot, cik nopietna ir situācija airBaltic, norādot, ka par iespējamiem papildu ieguldījumiem varēs spriest tikai pēc tam, kad būs zināmi KPMG veiktā audita rezultāti.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra