Dienas Bizness

 • 6 otrdiena,
  decembris

  Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8417

  USD: 1.0702

Ražošana

Uzsāk autobusu karu, piedāvā biļetes uz Tallinu par 5 santīmiem  10

Hansabuss Business Line uzsācis agresīvu mārketinga kampaņu maršrutos Rīga-Tallina un Tallina-Rīga, piedāvājot braucienu par 5 santīmiem, ja pasažieris uzrāda pie konkurenta pirktu biļeti.

Līdz novembra beigām biļetes vienā virzienā Hansabuss autobusos maksās 4.5 - 9 latus, kā arī piedāvās pasažieriem, kas tajā pašā dienā nopirkuši biļetes pie jebkura no konkurentiem, iespēju braukt no Rīgas uz Tallinu vai no Tallinas uz Rīgu ar komfortablāku – biznesa klases autobusu, samaksājot tikai 5 santīmus.

(Foto: Vitālijs Stīpnieks, DB)(Foto: Vitālijs Stīpnieks, DB)Hansabuss vadītāja Neems Tammiss norādīja, ka šis mārketinga gājiens ir savdabīga atbilde uz kampaņu, ko nesen rīkojuši konkurenti ar mērķi palielināt pārdošanu apjomu maršrutā Rīga-Tallina. Hansabuss Business Line, kas agrāk bijis orientēts galvenokārt uz korporatīviem klientiem, šoreiz īsteno kampaņu, kas vispirmām kārtām esot vērsta uz individuāliem klientiem.

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Bombardier CS300 demo lidojumi virs Latvijas

FOTO: Bombardier CS300 demo lidojumi virs Latvijas    3

Latvijas nacionālās aviokompānijas airBaltic pirmdien, 5.decembrī ar jauno CS300 lidmašīnu veica testa lidojumu uz Liepāju. Uzņēmuma korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags informē, ka Liepāja no Rīgas sasniegta...

Reklāma