Dienas Bizness

 • 30 ceturtdiena,
  marts

  Nanija, Ilgmārs

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8639

  USD: 1.0748

Ekonomika

Uzsāks Smile Taxi īpašnieka SIA Zelta bulta bankrota procedūru

Taksometru pakalpojumu sniedzēja Smile Taxi īpašnieka SIA Zelta bulta kreditoru sapulcē ir pieņemts lēmums par uzņēmuma bankrota procedūras uzsākšanu, liecina informācija Maksātnespējas reģistra mājaslapā.

Jāatgādina, ka Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesa pagājušā gada 11.novembrī atzina Zelta Bulta maksātnespēju, sākot no pagājušā gada 6.oktobra.
Toreiz Smile Taxi vadītājs Aleksejs Ignatjevs norādīja, ka šī situācija nekāda gadījuma neietekmē Smile Taxi darbību, jo ar šo preču zīmi strādā arī citas firmas, kuras jau veiksmīgi pārņēmušas Zelta Bultas klientus un saglabā Smile Taxi vietu tirgū.
Zelta bulta maksātnespējas lietu ierisināja degvielas tirgotājs SIA Neste Latvija. Maksātnespēja pret Zelta bultu tika ierosināta, jo uzņēmums nemaksājot rēķinus par degvielu.

Zelta bulta esot bijis parādā Neste Latvija jau kopš 2008. gada maija. A.Ignatjeva sniegtā informācija liecināja, ka kompānija palikusi parādā Neste Latvija 3 tūkstošus latu - sākotnēji parāds gan bijis 12 tūkstoši latu.

«SIA Zelta bulta izsaka savu neizpratni par Neste Latvija rīcību, piesakot maksātnespēju tā vietā, lai risinātu sarunas par apmaksas termiņiem un nosacījumiem,» sašutis bija A. Ignatjevs.
Degvielas tirgotājs Neste Latvija gan uzsvēra, ka kompānija ļoti ilgi gaidījusi uz parāda nomaksu.
 

Saistītie raksti

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Lux Express starptautiskajos maršrutos kursēs jauni autobusi

Lux Express starptautiskajos maršrutos kursēs jauni autobusi

Igaunijas starptautisko pārvadājumu grupa Lux Express iegādājusies sešus jaunākās paaudzes Scania Irizar autobusus, kuri tiks izmantoti, lai apkalpotu pasažierus maršrutos Tallina-Rīga un Tallina-Pēterburga. Jaunie autobusi pasažierus...

Reklāma