Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  oktobris

  Beāte, Beatrise

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8900

  USD: 1.0872

Ražošana

Valdība lems par airBaltic

Pēs Satiksmes ministra Ulda Auguļa ierosinājuma valdības sēdes darba kārtībā iekļauts jautājums Par situāciju a/s Air Baltic Corporation.

Jautājums, kā parasti, tiks skatīts slēgtajā daļā, kad tiks lemts arī par samaksu valdības izraudzītajam finanšu konsultantam Prudentia.

Iepriekš pēc koalīcijas partneru tikšanās Ministru prezidents Valdis Dombrovskis žurnālistiem atkārtoti apliecināja, ka, airBaltic izpildot nosacījumus, valdība ieguldīs līdzekļus aviokompānijas finanšu situācijas uzlabošanā, ziņo BNS. «Ir nosacījumi, uz kuriem balstoties Satiksmes ministrija (SM) un Prudentia vada šīs sarunas, un tie ir spēkā,» teica premjers un norādīja, ka, izpildot šos nosacījumus, valsts būs gatava ieguldīt līdzekļus lidsabiedrības glābšanā.

Saistītie raksti

Pirmdien, 26. septembrī, beidzās termiņš, kurā norisinās sarunas ar airBaltic mazākuma akcionāru Baltijas aviācijas sistēmām un tam jāpieņem galīgais lēmums par iesaistīšanos airBaltic pamatkapitāla palielināšanā. Dombrovskis šo sarunu gaitu iepriekš nekomentēja, bet norādīja, ka otrdien SM par to gaitu ziņos valdības sēdē.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma