Pēs Satiksmes ministra Ulda Auguļa ierosinājuma valdības sēdes darba kārtībā iekļauts jautājums Par situāciju a/s Air Baltic Corporation.

Jautājums, kā parasti, tiks skatīts slēgtajā daļā, kad tiks lemts arī par samaksu valdības izraudzītajam finanšu konsultantam Prudentia.

Iepriekš pēc koalīcijas partneru tikšanās Ministru prezidents Valdis Dombrovskis žurnālistiem atkārtoti apliecināja, ka, airBaltic izpildot nosacījumus, valdība ieguldīs līdzekļus aviokompānijas finanšu situācijas uzlabošanā, ziņo BNS. «Ir nosacījumi, uz kuriem balstoties Satiksmes ministrija (SM) un Prudentia vada šīs sarunas, un tie ir spēkā,» teica premjers un norādīja, ka, izpildot šos nosacījumus, valsts būs gatava ieguldīt līdzekļus lidsabiedrības glābšanā.

Pirmdien, 26. septembrī, beidzās termiņš, kurā norisinās sarunas ar airBaltic mazākuma akcionāru Baltijas aviācijas sistēmām un tam jāpieņem galīgais lēmums par iesaistīšanos airBaltic pamatkapitāla palielināšanā. Dombrovskis šo sarunu gaitu iepriekš nekomentēja, bet norādīja, ka otrdien SM par to gaitu ziņos valdības sēdē.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra